Yüksek bel pantolon veya etek giyiyorsanız üstünüzdeki tişörtü pantolonunuzun ya da eteğinizin içine sokun. Bu sayede üstünüz daha dökümlü duracaktır ve kıvrımlarınız daha iyi gözükecektir.

Sizi modanın kusursuz bir parçası yapacak 10 ipucu

Kıyafet seçimi yaparken tabii ki öncelikli olarak güzelliğine bakıyoruz fakat dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var o da kumaşın kalitesi. Kaliteli kumaşlar üstünüze daha iyi oturarak vücudunuzu daha güzel gösterir. Fiyatı size pahalı gelebilir ama unutmayın ki kumaşı kaliteli olan elbiseleri uzun süre kullanabilirsiniz. Bu yüzden sürekli kıyafet almanıza gerek kalmaz ve cebinizi korumuş olursunuz.

Sizi modanın kusursuz bir parçası yapacak 5 ipucu

Basic kıyafetleri çoğu kişi sıradan bulsa da en kolay kombinlenen parçalardır. Basic parçaları dolabınızdaki hemen hemen her şeyle kombinleyerek çeşitli tarzlar oluşturabilirsiniz.

Sizi modanın kusursuz bir parçası yapacak 5 ipucu

Aslıhan Karalar'ın moda tutkusu! Aslıhan Karalar'ın moda tutkusu!

Trend olan giysiler hoşunuza gidebilir ancak moda sürekli değiştiği için bu kıyafetlerin ömrü genelde kısa olur. Trend kıyafetleri alırken birkaç ay sonra o kıyafetlerin artık trend olmayacağını bilerek almanız gerekir

Sizi modanın kusursuz bir parçası yapacak 5 ipucu

Alışveriş yaparken çok beğendiğiniz bir parça olabilir fakat eve geldiğinizde dolabınızda aldığınız parçayla uyumlu kıyafetinizin olmadığını görmek sizi hüsrana uğratabilir. Tek başına çok güzel gözükse de kombinleyemediğiniz için giyemezsiniz ve paranız bir nevi çöpe gitmiş olur. Bu yüzden dolabınızdaki parçaları düşünerek alışveriş yaptığınızda kesinlikle tasarruf edeceksiniz.

Editör: TE Bilişim