Günün her alanında girdiğimiz ortama göre kombinler yaparız. O kombinleri daha şık hale getirmenin yolu da takılardır. Fakat doğru takı seçimi yapmadığımız noktada, rüküş bir görünüm kaçınılmaz olur. Bu noktada Mlini Jewelery kurucusu ve takı tasarımcısı Cansu Rüzgar, aksesuvarların doğru kullanımı konusunda bilgi verdi. İşte gireceğiniz ortamda pırlanta gibi parlamanızı sağlayacak olan o tüyolar: 
I M G 1284

İDDİALI TAKIYA SADE KOMBİN
Eğer bir davete katılacaksanız ve sade bir kıyafet seçtiyseniz, iddialı bir takıyla şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Dikkati takılarınızda toplamak istiyorsanız, seçtiğiniz kıyafet mümkün olduğunca düz bir parça olmalıdır. Böylece gözler direkt seçtiğiniz aksesuvarlarınızda olacaktır. 

Whatsapp Image 2024 07 05 At 13.41.56 (4)


SADE VE ŞIK GÖRÜNÜM İÇİN TAŞLI MODELLER
Sade bir tişört ve salaş bir pantolon giymeyi tercih ettiyseniz, bu kombine şıklık katmak için yapmanız gereken küpe veya bilekliğinizde taş detayları tercih etmek olacaktır. Böylece hem sade hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Whatsapp Image 2024 07 05 At 13.41.56 (3)

Bu kış kırmızı size çok yakışacak! 2024 kış trendi: Cherry Red Bu kış kırmızı size çok yakışacak! 2024 kış trendi: Cherry Red

TEK RENK KOMBİNE GÖRE AKSESUVAR
Kombininizi tek renk olarak belirlediyseniz, sadeliğinizi seçeceğiniz aksesuvarla hareketlendirebilirsiniz. Mesela farklı şekilde bir bileklik, kombininize ayrı bir hava katacaktır. Bileklik yoksa sallantılı bir küpe veya gösterişli bir yüzük de kıyafetinizi tamamlayabilir.

Whatsapp Image 2024 07 05 At 13.41.56

SPORTİF KIYAFETE ASİMETRİK TAKI
Bir jean üstü tişörtten vazgeçemeyenlerdenseniz asimetrik tarzdaki aksesuvarlar ayrı bir hava katacaktır. Yılın modası olan üçgen, altıgen şekildeki küpe ve bilezikler tarzınızı ortaya koyabilir!

Whatsapp Image 2024 07 05 At 13.41.56 (2)

Editör: MagazinBurada Editör