• DOLAR 20,15 %0.27
  • EURO 21,69 %0.24
  • G.ALTIN 1.256,36 %-0.03
  • BİST100 4.768,56 %4.10
  • BITCOIN 27.742 %-1.62
  • ETHERIUM 1.907 %0.3
İstanbul
18°
Pantene Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kim almalı?
Pantene Altın Kelebek En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kim almalı?
En yakışıklı Türk dizi oyuncusu kim?
Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşkı evlilikle sonuçlanır mı?
Bir yıl içinde defalarca ayrılıp barışan Buket Aydın ve Emir Sarıgül sizce bu kez evlenecek mi?
Cansu Dere'nin yıllar önce söylediği şu sözler sosyal medyada tartışma yarattı: “Kendime değer verdiğim için fazla arkadaşım yok.” Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Beren Saat’in, trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkının doğum gününü kutlaması sosyal medyayı ikiye böldü. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Hazar Ergüçlü, 1915 Ermeni olaylarıyla ilgili “Bazı yaralar zamanla iyileşmez” paylaşımı yaptı. Oyuncu, gelen büyük tepkiler üzerine ise mesajını sildi. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanmasına dair Hadise ile ilgili çıkan haberler hakkında ne düşünüyorsunuz?
Pelin Akil, ‘Oyuncular da aşı olmalı’ dedi: “Biz maskesiz çalışıyoruz kamera önünde. Bence bizim de aşı hakkımız olmalı.” Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
Ali Sadi büyüdükçe babası Mehmet Ali Erbil'e benziyor yorumları yapıldı. Sizce de benziyor mu?
Bay J, sunucusu olduğu ödül töreninde Kerem Bürsin ile ilgili “Gerçekten zor şartlarda çalışıyor. Bu yıl, geçen yılın bölüm başı ücreti olan 120 bin TL ile çalışmaya devam etti” dedi. Sonrasında ise özür diledi. Sizce bu tartışmada kim haklı?
Geçirdiği bir kaza sonrası ayak bileğinin bağ dokusu yırtılan Ebru Polat, haberi sevgilisine ayağını öptürdüğü bir kareyle duyurdu. O paylaşım hem beğeni hem de eleştiri aldı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Rahatsızlığı nedeniyle setlere ara veren Neslihan Atagül, Amerika’nın en çok okunan dergisi Hola’ya kapak oldu; tartışmalar başladı: ‘Fotoşop mu, estetik mi?’
Hande Sarıoğlu, dans videosu nedeniyle HaberTürk’le yolları ayırmak zorunda kaldı. Sizce insanlar sosyal medyada dilediği gibi davranmakta özgür mü yoksa kurumun ağırlığını yansıtmak zorunda mı?