Başrolleri Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın paylaştığı FOX TV’nin fenomen dizisi Masumiyet’in 5’inci bölümü 24 Mart Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluştu.

Masumiyet dizisinin 31 Mart Çarşamba ekrana gelecek olan 6’ncı bölümünden de çarpıcı bir fragman yayınlandı. 

Yavaş yavaş yaşadıklarını hatırlamaya başlayan Ela, karnında ölen bebeği için adalet arayışına girdi. İlker’in ise “Ben hamile olduğunu bile bile ona sandalyeyle saldırdım” sözleri herkesi şoka uğratıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Olay yerinde Ela ve İlker’in yüzleşmesi, Ela’nın eksik parçaları yavaş yavaş tamamlamasına neden olur.

Masumiyet’te İlker'den Şok Ela İtirafı! ‘Hamile Olduğunu Bile Bile..’

Bir yandan İrem’in şok intiharıyla, diğer yanda Ela’dan gördüğü tepkiyle köşeye sıkışan İlker bir kez daha annesine sığınır. Hale, oğlunu kurtarmak için düğmeye basar ve İlker’i yurt dışına kaçırmak için harekete geçer.
Diğer yanda, Bahar ve Ela’nın zorbalığa karşı verdikleri sınav, İrem’in çektiği video sonrası yaşananlarla bir kez daha alevlenir. Ela yine hedefteki isimdir. İntiharı sonrasında yaşananlarla birlikte, İrem, Hale’nin ocağına düşer ve yeni bir hamle yapmak zorunda kalır.

Masumiyet’te İlker'den Şok Ela İtirafı! ‘Hamile Olduğunu Bile Bile..’

Kızının, evliliği yüzünden sürüklendiği noktayı hazmedemeyen Harun, Bahar’la sessiz bir iş birliği içine girer. Bahar da, kızlar arasındaki tehlikeli düşmanlığa rağmen Harun’a güvenmeyi seçer.

Diri diri yandılar: İsrail'in Refah'a düzenlediği saldırıda onlarca insan hayatını kaybetti! Diri diri yandılar: İsrail'in Refah'a düzenlediği saldırıda onlarca insan hayatını kaybetti!

Masumiyet’te İlker'den Şok Ela İtirafı! ‘Hamile Olduğunu Bile Bile..’

Ela’nın kaybettiği bebeğini hatırlaması herkes için işin rengini değiştirirken, Hale’nin kaçış planı anne oğul için ya kurtuluş ya da sonun başlangıcıdır.
 

Editör: TE Bilişim