İş insanı Kaya Sabancı, Bodrum'da site içi sorunlar nedeniyle site ve otel sahibi Vedat Aşçı ve korumaları tarafından bir restoranda darp edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Sabancı, tedavisi sonrası yaptığı açıklamada olay anını anlattı: 
"Bunlar sokaktaki eşkıyalar değil, zengin eşkıyalar. Darp edildik. Vedat Aşçı beni gördü, 'Ulan sen buraya mı geldin?' deyip, gözümün üzerine yumruk attı. Elmacık kemiğinde kırık var, 2-3 gün sonra ameliyat olacağım. Ben 72 yaşındayım, 25 yaşındaki delikanlıya mı vuruyorsun? Ne gerek var bunlara. Orada ölebilirdim." 
AMELİYAT OLACAĞIM
Yumruk atıldıktan sonra yere düştüğünü ve 3 dakika kimsenin kendisine yardım etmediğini söyleyen Sabancı, "Daha sonra bir kadın bana yardıma geldi. Ben akşam zaten davetliydim açılış olduğu için. Davet edilmesem yine gitmezdim. Vedat Bey, kapıya söylese 'Bu adamı almayın' diye o bana daha büyük hakaret. Ama öyle bir talimat verse ben döner giderim, girmezdim içeri" dedi. 
Sabancı, sözlerine şöyle devam etti: "Gözaltı damarımda çatlaklık var. Elmacık kemiğinde kırık var, 2-3 gün sonra ameliyat olacağım. Ya ben 72 yaşındayım, 25 yaşındaki delikanlıya mı vuruyorsun? Ne gerek var bunlara. Orada ölebilirdim ben." 

O kız bakın kim çıktı! O kız bakın kim çıktı!

Unlu Is Adami Ve Korumalarindan Kaya Sabanci Ya 17449206 7179 M

Editör: MagazinBurada Editör