Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın paylaştığı Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Sadakatsiz’in 23’üncü bölümü 24 Mart akşamı izleyicisiyle buluştu.

Merakla beklenen yeni bölümde yine sürpriz gelişmeler yaşandı.

SADAKATSİZ'DE DERİN'İN İNTİKAM PLANI!
Volkan’ın boşanmak istediğini duyan Derin, intikam almak için harekete geçti. Derin, Asya’nın gizli çektiği ve Volkan’ın kendisine yalvardığı videoyu montajlatıp servis etti. Sahte videonun yayılmasıyla birlikte Asya hastanedeki Başhekim görevinden alındı.

Sadakatsiz’de Derin Şoku! Şaşırtan Final Sahnesi..

Engin Ardıç'tan kötü haber! Engin Ardıç'tan kötü haber!

Derin Volkan’ı kışkırtmak için onu Zeynep’le tehdit etti. Bir kez daha çocuğuyla sınanmayacağını dile getiren Volkan sinirlerine hakim olamayarak Derin’in boğazına yapıştı.

DERİN ORTADAN KAYBOLDU
Sadakatsiz’in final sahnesinde ise Volkan Asya’ın evine giderek ona “Seni seviyorum” dedi.

Sadakatsiz’de Derin Şoku! Şaşırtan Final Sahnesi..

O sırada Derin Volkan’ı arayıp yanına gelmesini söyledi. Derin’in çığlıklarını duyan Volkan, Asya ile birlikte eve gitti. Ancak Asya ve Volkan eve geldiklerinde Derin ortadan kaybolmuştu. Evin dağıtıldığını ve kızıyla Derin'in ortadan kaybolduğunu gören Volkan şoke oldu.

Sadakatsiz dizisinde haftalar önce Derin'in cinayete kurban gitmiş olabileceğine dair görüntüler verilmişti. Polislerin evde inceleme yapmasının ardından Derin'in günlüğü ortaya çıkmış, yazdıkları sonrası gözler Volkan'a çevrilmişti. Son bölümünde Derin'in akıbeti bir kez daha gündeme geldi.