Şişme mont

Şişme bir mont pratik giyiminden dolayı ve kombinleri sporlaştıran bir parça olmasından dolayı oldukça kullanışlı bir tercih olabilir. Kapüşonlu olması bere taşımamanız açısından kolaylık sağlayacaktır.

Siyah boğazlı kazak

Bu kazaklar her türlü kombine eşlik edebilecek parçalardır. İster spor bir kombin olsun isterse de klasiğe kaça bir kombin, siyaj boğazçlı kazak kurtarıcı parçanız olacak.

Deri postallar

Postallar, kışın ayağınızı soğuktan korurken çabasız görününen şıklığınızın en önemli parçası olmaya aday. Deri olması su geçirmesini önlerken materyal olarak her türlü kıyafetle uyumlu görünmesini sağlıyor.

Çorap çizmeler

Türkiye Güzeli Şahin'in mayolu pozları eleştirilerin hedefi oldu! Türkiye Güzeli Şahin'in mayolu pozları eleştirilerin hedefi oldu!

Son yılların vazgeçilmez parçası olan bu parçaları mini eteklerden pantolonlara kadar her türlü kıyafetle kombinleyebilirsiniz. Siyah, taba, gri veya başka istediğiniz herhangi bir renkteki bu çizmeler bacak boyunuzun uzun görünmesinde de fayda sağlayabilir.

Kadife etek

Kışın dahi etekten vazgeçmeyenlerdenseniz sizi soğuktan korumak için en önemkli yardımcılarınız kadife eteklerdir. Her rengini kombinlerinize uydurabileceğiniz bu parçaları tercih ettiğiniz külotlu çoraplar birlikte altına çorap çizme veya postal giyerek rahatça kullanabiirsiniz.

Bol kesim blazer ceket

Renk ve desen fark etmeksizin şıklığınıza şıklık katan parçalardan belki de en önemlisi blazer ceketlerdir. Bol kesimli olması sizi daha çabasız ama şık bir görünüme kavuşturmaya yetecek.

Teddy ceket

Sonbahar ve kış mevsimlerinin son yıllarda en çok kullanılan parçası olan teddy ceketler, okula giderken veya arkadaşlarınızla buluşurken giyebileceğiniz oldukça rahat ve cool bir parça.

Desenli uzun çoraplar

Kışın en eğlenceli parçalarını unutmak olmazdı. Çeşit çeşit desendeki bu parçaları spor ayakkabı veya bot giymek istediğiniz günlerde paçalarınızdan görünür hale getirerek kombinize renk katabilirsiniz.