En son ne zaman birine “seni seviyorum” dediğini hatırlıyor musun? Seni seviyorum dediğin kişi illa sevgilin olacak diye bir şey yok sonuçta. Ailen olabilir, arkadaşın olabilir, öğretmenin, patronun, o, bu, şu herkes olabilir. Hatırlamadığın kadar uzak mı yoksa? Belki de bu tarz cümleler sana anlamsız, sahte, kolaylıkla söylenebilen, ardında yalanlar yatan bir söz öbeği olarak geliyordur. Sen, belki de duygularını ifade edemiyorsundur? Acaba insanlardan uzak mı kalmak istiyorsun böyle böyle? İşte bu ve bunlar gibi çok şey sayabilirim size. Gelelim “seni seviyorum” derken bile iki defa düşünen o 2 burç!

Taşlar insan vücuduna nasıl etki eder? | İşte taşların sırları! Taşlar insan vücuduna nasıl etki eder? | İşte taşların sırları!

Bu Burçların Lügatında “Seni Seviyorum ”Yazmıyor: İşte O 2 Burç

Sınırlarını Çizen Kova Burçları

   Kova burcu insanları ve seni seviyorum diyebilmek mi? Aynı cümle içinde bile birlikte garip durdular. Hadi, hemen telefonunda kayıtlı olan Kova burcu arkadaşını bul ve ona sor bakalım, bugüne kadar kaç defa seni seviyorum diyebilmiş birine. Muhtemelen alacak olduğun cevap sıfır olacaktır. Çünkü mesafeli olma işini abartan bu kişiler, sevgi sözcüklerinden pek anlamazlar. Kimseyle sıkı fıkı olmayı sevmez, herkesle arasına tam olarak göstermediği bir kalın çizgi koyar. Belki de gerçek, içsel hislerini dışarı vurduğu zaman başka masalara dalga konusu olabilme olasılığından korkuyordur. Belki de hiçbir şey hissedemediği için insanlara karşı samimiyetsiz davranmak istemiyorlardır. Anlayacağınız, Kova burcu insanı, tam da istediği gibi davranmaktadır.

Bu Burçların Lügatında “Seni Seviyorum ”Yazmıyor: İşte O 2 Burç

Duygularını İfade Etmekte Zorlanan Başak Burçları

   Alçakgönüllü ve hizmet odaklı olan bir insan nasıl bir başkasına seni seviyorum diyemez ve bu konuda zorluk çeker? Başak burcu insanı, duygularını belli etmeyi veya aşkını sözcüklere dökmeyi pek sevmez. O, sevgisini karşı tarafa gösterirken davranışlarını kullanır ve değer verdiği insanları elinde büyütür resmen. Kimseye karşı oyun oynamaz ya da laf olsun diye iş yapmaz. Pragmatik yaklaşır ama asla çıkarcı değildir. Başak burcu insanları da kimseyi kendi tarafına çekmek için çabalamaz, süslü cümleler de kurmaz. Minnet etmez denilen şey tam olarak da budur işte. E haliyle de kimseye karşı seni seviyorum diyemez.

Editör: TE Bilişim