Aslı Enver, İbrahim Selim’in sunduğu İbrahim Selim ile Bu Gece programının konuğu oldu. Oldukça keyifli geçen programda güzel oyuncu birbirinden samimi açıklamalar yaparken, hakkında merak edilenleri de anlattı.

Elçin Sangu "Jekyll and Hyde" müzikalinden ayrıldı Elçin Sangu "Jekyll and Hyde" müzikalinden ayrıldı

Aslı Enver En Büyük Pişmanlığını Anlattı

“BAZEN PARMAKLARIMI KIRMAK İSTİYORUM..”
Aslı Enver, çok mutlu olduğu anlarda kendisini tutamadığını ve arkadaş çevresine mesaj atarak olan biten her şeyi paylaştığını söyledi. Enver, bunu yaptıktan bir süre sonra da pişmanlık duyduğunu ifade ederek “Bazen parmaklarımı kırmak istiyorum. Bu yüzden sosyal medyayla mesafeli durmaya çalışıyorum. Her şeyi herkese anlatıyorum” diye konuştu.

“HEYECAN YAŞAMAYI SEVERİM..”
Çevresindeki insanların kendisiyle ilgili en büyük yanılgısını açıklayan Enver, “Hanım hanımcık ve içime kapanık olduğumu düşünüyorlar ama hiç alakası yok. Heyecan yaşamayı severim. Siz beni kendi alanımda görün” ifadelerini kullandı.

“ARABAYA BİNİNCE AÇIYORUM..”

Aslı Enver En Büyük Pişmanlığını Anlattı
İbrahim Selim’in “Duygusal bağın olan en saçma şey ne” sorusuna, arabam cevabını veren güzel oyuncu, “O kadar çok seviyorum ki onu. Hep bir yerlere gittik geldik. Anılarım var” dedi. Öte yandan Enver dinlemekten kendini alamadığı şarkının İsmail YK’nın bombomba.com şarkısın olduğunu söyleyerek “Arabaya binince açıyorum, çok hoşuma gidiyor” diye konuştu.

“İŞE YARAMIŞTI..”
Çocukluk anılarını da paylaşan 36 yaşındaki oyuncu, birisini etkilemek için yaptığı en saçma şeyi de açıkladı. Abisinin Beşiktaş formasını giyerek beden eğitim dersine gittiğini söyleyen Enver, “Hoşlandığım çocuk Beşiktaş’lıydı. Ama işe yaramıştı” dedi.

“MEĞER İSTANBUL HARİTASIYMIŞ..”

Aslı Enver En Büyük Pişmanlığını Anlattı
Okuma bozukluğu rahatsızlığı olduğu bilinen Aslı Enver’e bu hastalığıyla ilgili komik bir anı yaşayıp yaşamadığı soruldu. Enver, bu soruya şöyle cevap verdi:
“Kardeşimi okula yazdırıyorduk. Girdiğimiz odada İstanbul Hatırası yazan bir poster var. Ne alaka dedim. Meğer İstanbul haritasıymış. İlkokulu İngiltere’de okudum. Sınavlarda 45 dakika fazla zaman veriyorlardı. Okul zorluklarla bitti. Pera Güzel Sanatlar’a başladım. Güzel bir yöntem buldum. Birine “Ne yazıyordu orda?” deyip okutturup ezberliyordum. Bunu setlerde hâlâ yapıyorum. Okuyamıyorsun ama ezber yeteneğin gelişiyor.”

“DUYGUSAL BİR BAĞIM VAR..”

Aslı Enver En Büyük Pişmanlığını Anlattı
Kavak Yelleri’nde Mine, İstanbullu Gelin’de de Süreyya karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran başarılı oyuncu, Mine karakteriyle duygusal bir bağı olduğunu söyledi.