27 Kasım 2023 İkizler burcunda Dolunay ve burçlara etkileri 27 Kasım 2023 İkizler burcunda Dolunay ve burçlara etkileri

BOĞA BURCU

Boğalar aşk açısından pozitif gelişmelerin yaşanacağı bir döneme girecekler. Fakat astrologlar onların iş, kariyer ve finansal açıdan pişmanlık yaşayabileceklerini belirtiyor. Boğalar bu süreçte evlilik planı yapmamalı. Onların 2024'te harcamalarını kısıtlamaları gerekebilir.

AKREP BURCU

Akrep burcuna sahip kişilerin; kararlı, güçlü ve tutkulu özellikleri bulunur. Her konuda olduğu gibi bu özelliklerini romantik ilişkilerde de sürdürürler. Deyim yerindeyse romantik bir ilişki onlar için biçilmiş kaftan.

Akrepler, içsel anlamda keşif yapacakları bir döneme giriyorlar.  2024 yılında yeni ilişkilere karşı açık olmayıp eski ilişkiye takılı kalabilirler. Astrologlar eski partnerini takıntı haline getiren kişilerin, yeni aşkları kaçıracağı konusunda hem fikir. Akrepler bu uyarıyı göz önünde bulundurmalı ve kariyerlerinde pozitif gelişmeler yaşamak için canla başla çalışmalı.

BALIK BURCU

Astrologlara göre Balık burcu insanı 2024 yılında ekonomik anlamda rahatlayacak. Ancak, 2024 yılında önceki yıllarda arkalarında bıraktıkları romantik ilişkileriyle yüzleşmek durumunda kalabilirler.

 Aşkın son derece karışık bir mevzu olduğunu belirten astrologlar, balıkların yaşanılanları iyi analiz etmeleri gerektiğini belirtip uyarıda bulundu. Balık burcu insanının gelişmeleri izleyerek değerlendirmede bulunması gerekebilir.