GalatasarayArda Turan ile Mart 2018’de nikah masasına oturan Aslıhan Doğan, 2018’de Hamza Arda’yı, geçtiğimiz haziran ayında da Asil Aslan’ı dünyaya getirdi.

ÖZEL HABER: Rahimcan Kapkar: Muhafazakâr ailenin seküler çocuğuyum! ÖZEL HABER: Rahimcan Kapkar: Muhafazakâr ailenin seküler çocuğuyum!

Aslıhan Doğan-Arda Turan Çifti 3. Çocuk İçin Onay Bekliyor
Kalabalık aileyi sevdiğini söyleyen ve daha önce yaptığı açıklamalarda 5 çocuk istediğini dile getiren Aslıhan Doğan, 3’üncü bebeğine hamile kalmak için doktorundan onay çıkmasını bekliyor.

Geçtiğimiz haziran ayında Asil Aslan’ı sezaryenle dünyaya getiren Aslıhan Doğan’ın bu kez gönlünden kız çocuğu geçtiği öğrenildi.

YENİ YILDA YENİ EV
Galatasaray’a transferinin ardından İstanbul’a yerleşen Arda Turan ve Aslıhan Doğan çifti, şu sıralar Çubuklu Vadi Konakları’ndan aldıkları villanın dekorasyonuyla ilgileniyorlar. Çiftin 2021’in ilk günlerinde yeni evlerine taşınmaları bekleniyor.

Aslıhan Doğan-Arda Turan Çifti 3. Çocuk İçin Onay Bekliyor

“9 KİLO ALDIM, 2 AYDA VERDİM..”
Doğumdan sonra kısa sürede doğum kilolarından kurtulan ve yeniden fit görüntüsüne kavuşan Aslıhan Doğan Turan, “Her iki hamileliğimde de 9 kilo aldım. 2 ayda verdim. Haftanın 5 günü spor yapıyor, sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum” ifadelerini kullandı.

Aslıhan Doğan-Arda Turan Çifti 3. Çocuk İçin Onay Bekliyor

“HEDEFİMİZ 4..”
2 çocuk daha dünyaya getirmek istediğini dile getiren Turan, “Üçüncü bebek için fazla beklemeyeceğiz. Hedefimiz 4” diye konuştu.

Editör: TE Bilişim