Galatasaraylı Arda Turan’a Haciz Şoku! Eğer Borcunu Ödemezse…

Galatasaraylı Arda Turan’ın Beşiktaş’tan satın aldığı dairenin hacizli olduğu ortaya çıktı. Tecrübeli futbolcuya, faiziyle birlikte 103 bin liralık fatura çıktı.

Galatasaraylı Arda Turan’a Haciz Şoku! Eğer Borcunu Ödemezse…

Avrupa macerasının ardından yeniden Türkiye’ye dönen ve yuvası Galatasaray’da top koşturmaya başlayan Arda Turan’a tebligat geldi.

Galatasaraylı Arda Turan’a Haciz Şoku! Borcunu Ödemezse…

Yıldız futbolcunun Beşiktaş’tan satın aldığı dairenin hacizli olduğu ortaya çıktı. Sabah gazetesinin haberine göre, yıldız futbolcunun yasal faiziyle birlikte 103 bin lirayı bulan borcu ödememesi halinde, evin satışa çıkarılacağı öğrenildi.

DAHA ÖNCE DE BAŞI AĞRIMIŞTI.
Futboldan kazandığı parayı gayrimenkule yatırarak değerlendiren tecrübeli futbolcunun daha önce de başı başka bir ev nedeniyle derde girmişti.

Galatasaraylı Arda Turan’a Haciz Şoku! Borcunu Ödemezse…

33 yaşındaki Turan’ın, Sütlüce’de yaptırdığı otel inşaatının temel kazma çalışması sırasında evleri çöken Ertürk Apartmanı sakinleri, zararlarının karşılanmadığını öne sürerek Arda Turan ve kardeşi Okan Turan’a tazminat davası açmıştı.
Mahkemeye sunulan dilekçede her bir apartman sakini için 5 bin lira maddi, 100 bin lira da manevi tazminat talep edilmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 12:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER