Aslıhan Doğan Turan Merakla Beklenen Asil Aslan’ın Fotoğrafını Paylaştı!

Galatasaraylı milli futbolcu Arda Turan ile 2018 yılında dünyaevine giren Aslıhan Doğan Turan, ikinci çocukları Asil Aslan’ın fotoğrafını ilk kez takipçileriyle paylaştı. 3 ay önce dünyaya gelen Asil Aslan’a nazar bocuğu yağdı.

Aslıhan Doğan Turan Merakla Beklenen Asil Aslan’ın Fotoğrafını Paylaştı!

2 sene önce nikah masasına oturan Aslıhan Doğan Turan ile Arda Turan çifti evlendikten kısa süre sonra anne-baba olma sevinci yaşamıştı. İlk çocuklarına Hamza Arda adını veren çift 3 ay önce de ikinci çocuk sevincini yaşadı.
İkinci çocuklarına Asil Aslan adını veren çift, bugüne kadar yeni çocuklarının fotoğrafını hiç paylaşmazken çiftin hayranları yeni bebeği merakla bekliyordu.
Aslıhan Doğan Turan, takipçilerinin bu beklentisini yerine getirerek Asil Aslan’ın fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesabından paylaştı.Sık sık fotoğraf paylaşan güzel isim, futbolcu eşiyle birlikte geniş bir aile kurmayı planlıyor.

Aslıhan Doğan daha önce yaptığı bir açıklamada “Arda ile ilk çıkmaya başladığımızda beş çocuk istediğimi açıkça söyledim. Arda gülmüş, 'O zaman çok çalışmam lazım' demişti. Henüz yeni doğum yaptım. Ama hiç ara vermeyi düşünmüyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER