Işıltılı parçalar, kadife kumaşlar, uzun çizmeler derken siz de yılbaşı gecesi ne giyeceğinize karar veremiyor ancak ortamda fark yaratmak ve şık gözükmek istiyorsanız, hazırlarken ayrı bir zevk aldığımız yılbaşı gecesi fark yaratacak 4 önerimizin işinize yarayacağını umuyoruz.

1. Işıltılı Parçalar : İster evde , ister bir mekanda değerlendirebileceğiniz ve gece boyunca parıldamanıza yardımcı olacak ışıltılı parçaları düşünmek için en doğru zamanlardan biri de yılbaşı gecesi. Böyle bir seçim yaparsanız dikkat etmeniz gereken şey; sade bir saç, makyaj ve aksesuar tercih etmek. Aksi takdirde göz yorabilir ve abartıya kaçıyor gözükebilirsiniz.  Zaten kıyafetinizin kendini göstereceği aşikar!

2.  Püskül Detaylar : Püsküllü kıyafetlerin her ortama uymadığını ve abartı kaçtığını biliyoruz. Ancak yılbaşı gecesinin özel olduğunu düşünürsek, o geceye mahsus olarak tercih edebilir ve fark yaratabilirsiniz. Havanıza hava katacak püsküllü kıyafetleri cesur kadınlar çok sevecek!

İşte Dua Lipa'nın 10 milyon dolarlık kolyesi! İşte Dua Lipa'nın 10 milyon dolarlık kolyesi!

3. Uzakdoğu Esintileri: Klasik tarzlardan sıkıldıysanız ve fark yaratmak istiyorsanız uzak doğu imzası taşıyan modelleri çok seveceksiniz. Üstelik renkli ve hareketli desenler sizin de enerjinizi yükseltecek ve geceye daha iyi adapte olmanızı sağlayacak. Şimdi eğlenme zamanı !

4. Deri Albenisi: Dişiliğini gizemli bir havaya bürümek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan deri parçalar, yılbaşı gecesi de kurtarıcılardan. Üstelik uzun deri çizmelerle de harika bir bütünlük yakalayan deri elbiseleri es geçemezsiniz.

Peki sizin favoriniz hangisi?