Eski sevgilisinden yakın zamanda ayrılmış, boya küpüne düşüş, ergenlikten hala çıkamamış, yıllar geçse de olgunlaşamamış, egosuyla dağladığı o gözleri ile kemancıya dönmüş, yalan aşkını hayatının merkezine oturmuş… Bu saydığımız türde insanlara mı gönlünüzü kaptırdınız? O zaman hazır vakti ve konusu gelmişken yılana sarılıverin! Nasıl olsa yılana sarılmakla aynı şey bu… Ama yok ben dikkat ederim, bırakmama gerek yok diyorsanız da ilişkinin böylesini hayatıma sokmam ben de diyorsanız sizi aşağıya alalım. Çünkü size bu bahsettiğimiz burçlarla sevgili olduğunuz zaman başınıza gelecekleri anlatacağız.

“Yılandan Dost, Bu Burçlardan Sevgili Olmaz!” Peki ya Neden?

Eski Sevgilisini Ruhuna Kazımış Yengeç ve Akrep Burçları

  Sevgilisinden yeni ayrılmış olan Yengeç ve Akrep burçlarıyla sevgili olup kum torbasına dönmeyin sakın! Yakalayıp vuramadığı, laflarını içine gömdüğü eski sevgilisine karşı içinde kalan her şeyi dökmek, üstündeki tozları silkelemen için ilişkinin beline vur derim. Enkazdan henüz çıkmış birilerinin sığınacağı oda olmamalısınız. İlişkiden yeni çıkan insan hemen bezer veya içinde kalan tüm pislikleri yeni kişiye kusar. Son ilişkileri üzerinden ne kadar geçerse geçsin zaten Yengeç ve Akrep burçları, ne kadar zaman geçerse geçsin önüne bakamaz, hafıza temizleyemez, kalplerini de sağlıklı hale getiremez… Acı çeken Yengeç ve Akrep burçları, acı çektikleri gibi acı da çektirmek isterler. Eski ilişkilerinden ders çıkarmak yerine hep işkence ederler kendilerine ve içlerini bu şekilde rahatlatmak isterler. Bu ruh halinden kesinlikle sıkılacaksınız, kendinizi yıpratmayın ve yol yakınken kaçıp gidin.

“Yılandan Dost, Bu Burçlardan Sevgili Olmaz!” Peki ya Neden?

Astrolojiyle aşka yolculuk: Burcunu seç, ruh ikizinle tanış! Astrolojiyle aşka yolculuk: Burcunu seç, ruh ikizinle tanış!

Egosu Boyundan Büyük Aslan ve Koç Burçları

  İlişkinin iki kişilik olduğunu bir türlü idrak edemeyen, aynayla birlikte yaşayan, egolarından kör olmuş Aslan ve Koç burçları, tüm bu tavırlarıyla çekilmezlerdir. En iyi hep onlar en güzel hep onlar…Girdiğiniz her ortamda onlar yüzünden geri plana atılmak bir noktadan sonra sizi çok yoracak ve artık bıkacaksınız. Onlar sadece kendilerini düşünür çünkü onların gözü egolarından başka bir şeyi göremez. Siz de devam ettikçe mahkum hayatı sürmeye devam edersiniz.

“Yılandan Dost, Bu Burçlardan Sevgili Olmaz!” Peki ya Neden?

Ergenlikten Çıkamayan İkizler ve Yay Burçları

   Saçlarına aklar düşse dahi ergen tavırlarını atamayan, çocuk ruhlarını asla terk edemeyen ama o ruhun üzerine olgunluğu da koyamayan sevgili İkizler ve Yay burçlarının bir gün büyüyeceğini umut ediyorsanız eğer yanılıyorsunuz. Sorumluluk alamazlar ve özgür tavırlarını ama ergen olan özgür tavırlarını elden bırakamazlar. Gelenekseli hep reddeder, özgür kuş olduklarını insanların gözüne sokabilmek adına her şeyi yaparlar. Eğer bu tavırlarla uğraşmak istemiyorsanız kaçın kurtarın kendinizi. İş ciddiye bindikten sonra dönüş yapamazsınız, olan hayatınıza olur…

“Yılandan Dost, Bu Burçlardan Sevgili Olmaz!” Peki ya Neden?

Diliyle Can Yakan Kova ve Başak Burçları

  Kova burçlarının ukalalığını zaten bilen bilir. Her zaman dediğim dediktir ve kendi dediğini sonuna kadar savunur durur. Dili de sivridir ve kendi dediğini doğrulamak adına karşı tarafa demediği şeyi bırakmaz. Baktı haklı çıkamıyor, karşı tarafı küçümsemeye, iğnelemeye başlar. Hele ki Başaklar? Başak burçları neyi beğenir ki zaten? Ne Kova ile ne de Başak ile uğraşılmaz. Herkesi eleştirir durular ama kendilerine asla bakmazlar ve üstüne üstlük eleştiri de kabul etmezler. Her zaman haklı olmak isterler ve hiçbir şeyi beğenmezler. Sürekli karşı tarafa eksik hissettirirler.

Editör: TE Bilişim