Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi büyük ilgiyle takip ediliyor. Final sezonu ile izleyenleri ekran başına kilitleyen dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yayınlandığı her bölümü ile sosyal medyada da gündem olmayı başaran Yasak Elma kadrosuna Nehir Erdoğan dahil oldu. Nehir Erdoğan, dizide Julia karakterine hayat verecek.

YASAK ELMA DİZİSİNİN KADROSUNA NEHİR ERDOĞAN KATILDI

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yasak Elma dizisine 5 yeni oyuncu katılacağı ortaya çıkmıştı. 6. sezonunda da ilgiyle izlenen diziye bomba bir kadın oyuncu giriyor. Ünlü oyuncu Nehir Erdoğan fenomen dizinin kadrosuna katıldı. Erdoğan dizide Julia karakterine hayat verecek ve Murat Aygen'in hayatındaki vazgeçilmez kadına hayat verecek. Bu durum Ender ve Yıldız'ı çevirecek.

Yasak Elma dizisine öyle bir isim katıldı ki... Rakiplerine kök söktürecek isim!

NEHİR ERDOĞAN KİMDİR?

Nehir Erdoğan, 16 Haziran 1980 yılında İzmir'de doğmuştur. Aslen baba tarafından Malatya'lıdır. İzmir Selma Yiğitalp Anadolu Lisesinde okudu. 1998-2002 yılları arasında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü'nde okudu. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünde okudu. Nehir Erdoğan televizyona hayatına TRT 1'de yapmış olduğu sunuculuk ile başladı. 2001-2003 yılları arasında canlı yayınlanan Telepazar isimli programda sanat, müzik ve kültür haberleri sunmuştur. Ardından ilk dizi projesi olan ve 2002-2004 yılları arasında yayınlanan Koçum Benim adlı dizide Pelin karakterini canlandırmıştır.

Hukuki süreç başladı! İnci Taneleri dizisi yayından kalkabilir Hukuki süreç başladı! İnci Taneleri dizisi yayından kalkabilir

Bugüne kadar Estağfurullah Yokuşu, Yabancı Damat, Tatlı Bela Fadime, Ay Işığı, Avukatlar, Aşk Bir Hayat, Son ve Reaksiyon gibi projelerde rol alan Nehir Erdoğan, 2014 yılında yönetmen Ahmet Sesigürgil ile dünya evine girdi.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan İkizler Memo Can adlı dizide Melek karakterine hayat veren Nehir Erdoğan 1.74 metre boyunda, 51 kilo ve İkizler burcudur.

Editör: TE Bilişim