Gişede 428 milyon 889 bin dolar hasılata ulaşan aksiyon-gerilim filmi John Wick 4'ün sonu hala hayranları tarafından tartışılıyor. Final sahnesinde başrol oyuncusu John Wick'in (Keanu Reeves'in) cenazesinin yer alması serinin bittiği iddialarını kuvvetlendiriyordu.

Atatürk'ün özel koleksiyondaki el yazısı ilk kez ortaya çıktı! Atatürk'ün özel koleksiyondaki el yazısı ilk kez ortaya çıktı!

Kimileri ise bu sahnenin bir aldatmaca olduğunu savunuyordu. Lionsgate film stüdyosu serisinin devam edip etmeyeceğine dair tartışmalara nokta koydu.  Lionsgate Sinema Grubu Başkanı Joe Drake, perşembe yatırımcılarla yaptığı toplantıda John Wick 5 için çalışmalara başlandığını söyledi.

"Yeni bir dünya inşa ediyoruz"

John Wick evrenine dair "Bir dünya inşa ediyoruz" diyen Drake, 5. filmin haricinde Ballerina adlı spin-off'un ve The Continental adlı dizinin hazırlıklarının devam ettiğini belirtti. Lionsgate yöneticisi, John Wick evreninde geçen bir video oyunu geliştirildiğini de duyurdu.

John-Wick-5-Filmi-Lionsgate

Keanu Reeves olacak mı?

Joe Drake'in bu sözleri ise yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Serinin bittiğine inanan sinemaseverler yeni film söz konusu olsa da Keanu Reeves'in başrolde olmayacağını savundu.