Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını'nın yeni bölümü merakla bekleniyor. Gaziantepli bir ailenin oğullarını evlendirmek için kız bulma çabasıyla gelişen olayları anlatan dizide, 34. bölüm fragmanının ardından bölümün özeti de yayınlandı.

WhatsApp Image 2023-05-18 at 10.00.14

İşte 34. Bölüm özeti:

Seyran ve Suna’yı düğünden kaçıran Ferit ve Abidin gidilecek en güvenli yeri bulmaya çalışmaktadır. Seyran’la Suna ise korksalar da yollarından geri dönmemekte kararlıdırlar. Saffet Ağa ve Kazım Ağa topluca Korhanlar’dan hesap sormaya yalıya gelirler. Esme, Kazım’a beklenmedik bir çıkış yapar. Yalıdaki herkes Ferit, Seyran ve Suna’yı bulmak için el ele verir. Fuat ise Asuman’la beraber Ferit’e destek olmak için harekete geçer. Tarık, herkesin olduğu gibi Fuat’ın da ensesindedir. Yalıya gelen haber ise her şeyi değiştirecektir.

Tamer Karadağlı'dan Merve Dizdar'a sert tepki! "Devletini, ülkesini şikayet etmesi..." Tamer Karadağlı'dan Merve Dizdar'a sert tepki! "Devletini, ülkesini şikayet etmesi..."

WhatsApp Image 2023-05-18 at 10.00.15 Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un paylaştığı dizinin yeni bölümü 19 Mayıs Cuma günü yayınlanacak. 

WhatsApp Image 2023-05-18 at 10.00.16