Bodrum Masalı dizisiyle tanınan ve her adımıyla magazin gündemine konu olan oyuncu Serel Yereli, seçimde yaptığı 'oy' itirafıyla gündeme gelmişti. 

'Oy için başka yollar deniyorum' demişti... Serel Yereli gelen eleştirilerden sonra bakın ne yaptı

İngiltere'de yaşayan ancak zaman zaman Türkiye'ye gelen Yereli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bu arada sırf kendime bu psikolojik baskıya yenilmediği kanıtlamak için belki takipçilerimin yüzde 90'ının beni yargılayacağı bir gerçeği söyleyeceğim" diyen Yereli konuşmasının devamında "Hiçbir zaman oy kullanmadım. Bir insanın sisteme katkısının olmasının veya gücünü kullanmanın en doğru yolunun da bu olduğunu düşünmüyorum ben başka yollar deniyorum" ifadelerini kullanarak tepki çekmişti. 

'Oy için başka yollar deniyorum' demişti... Serel Yereli gelen eleştirilerden sonra bakın ne yaptı

Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar! Dilindeki not ve kolyesi olay oldu: Berrak Tüzünataç'dan iddialı pozlar!

Seçim sonrası takipçilerinin kendine attığı mesajların ardından kararını değiştiren ve oy kullanacağını söyleyen ünlü isim, "Ben de 2. turda oy vermeue karar verdim belki yanlış düşünüyorumdur bir de bunu deneyeyim. Neyin doğru olduğunu bilmiyorum" dedi.