Dün akşam 33. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkan ve başrollerini  Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Gülçin Santırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Çetin TekindorGözde Kansu, Emre Altuğ, Beril Pozam ve Şerif Sezer'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde yaşanan ölüm izleyicilerini adeta gözyaşlarına boğdu. 

Yalı Çapkını'ndaki ölüm izleyicileri gözyaşlarına boğdu!

Eşi Asuman ile trafik kazası geçiren Fuat, hastanede hayatını kaybetti. 

Yalı Çapkını'ndaki ölüm izleyicileri gözyaşlarına boğdu!

Fuat ve Asuman'ın kaza yaptığı haberiyle yıkılan tüm yalı ekibi soluğu hastanede aldı ve Fuat'tan iyi haberleri beklemeye başladı. 

Yalı Çapkını'nda kahreden ölüm! Başrol Yalı Çapkını'ndaki ölüm izleyicileri gözyaşlarına boğdu!

Türkiye’nin ilk insanlı uzay yolculuğu başladı Türkiye’nin ilk insanlı uzay yolculuğu başladı

Ancak korkulan oldu ve eşi Asuman'ın aksine Fuat vefat etti. Ölüm haberi Ferit başta olmak üzere tüm aileyi perişan etti. 

Yalı Çapkını'ndaki ölüm izleyicileri gözyaşlarına boğdu!

Halis Ağa karakterine hayat veren Çetin Tekindor'un hüngür hüngür ağlaması, Mert Ramazan Demir'in oynadığı Ferit karaketerinin ölümü kabullenmemesi ve yağmurun altında ağlaması, Gözde Kansu'nun canlandırdığı Gülgün'ün oğlu Fuat'ın ölüm haberiyle feryat etmesi seyircileri bir hayli etkiledi. 

Yalı Çapkını'ndaki ölüm izleyicileri gözyaşlarına boğdu!

Dizideki Fuat'ın ölüm sahnesi sosyal medyanın gündeminde 2. sırada yer alırken izleyicilerden de oyunculuklarına dair övgü mesajları geldi. Söz konusu sahnede hüngür hüngür ağladığını belirten sosyal medya kullanıcıları, "Yalı Çapkını'nda oyunculuk resitali izledik", "Siz ağladınız, tüm Türkiye ağladı" ve "Bu kadar gerçekçi oynayamazsınız, iliklerimize kadar hissettik" yorumlarını yaptı.