Yağmur Yüksel, Batum tatilinden Hürrem küpeleriyle döndü Yağmur Yüksel, Batum tatilinden Hürrem küpeleriyle döndü

Murathan Mungan’ın “Maskeli Balo”, “Telli Telli”, “Eskiden”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Olmasa Mektubun” gibi  ezbere bilinen kült şarkıları, senfonik düzenlemelerle dinleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ'ın haberine göre Yeni Türkü grubunun solisti Derya Köroğlu ve Kalben’in birlikte sahne alacağı projede, Alper Kömürcü’nün yönetimindeki 30 kişilik İstanbul Akademi Orkestrası da eşlik edecek. Konuk sanatçıların da olacağı geceye Gülden Karaböcek ve Ceylan Ertem de katılacak. Konuk sanatçılar listesine yeni bir isim daha eklendi. Sevilen oyuncu Uraz Kaygılaroğlu da muhteşem gecede sahne alacak. Kaygılaroğlu, daha önce Müslüm Gürses’in seslendirdiği bir Murathan Mungan şarkısını söyleyecek. Sadece oyunculuğuyla değil sesiyle de adından sıkça söz ettiren genç oyuncunun yoğun iş temposuna rağmen gelen bu teklifi severek kabul ettiği öğrenildi.

Sefirin Kızı dizisinin çekimleri dolayısıyla Bodrum’da bulunan Kaygılaroğlu dizi setinden izin alarak konser için 19 Eylül’de İstanbul’un yolunu tutacak. Vadi Açıkhava’da yapılacak konserin biletlerine çok sayıda talep olduğu öğrenildi. Covid-19 tedbirleri dolayısıyla kapasitesinin çok altında seyirci kabul edecek olan konser alanının sosyal mesafe kurallarına uygun ve geniş oturma alanlarının olduğu kaydedildi. 

Kaynak: Mehmet Üstündağ / Hürriyet

Editör: TE Bilişim