Müstehcen bir video çekerek TikTok hesabında paylaşan 35 yaşındaki G.D., kısa sürede gündem oldu.

laz kızı

Asayiş Şube Müdürlüğü, Ahlak Büro Amirliği ekipleri sosyal medya uygulaması TikTok’ta para karşılığı müstehcen içerikli canlı yayın yapıldığının tespit edilmesi üzerine harekete geçmişti.Görüntülerdeki kadının para karşılığında gömleğinin düğmelerini açtığı tespit edildi. Polis şüpheli G.H.'nin Kartal'daki evine baskın yaptı.Gözaltına alınan G.H., Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.Ahlak Büro Amirliğinde işlemleri yapılan G.H. savcılık talimatıyla mevcutlu olarak İstanbul, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

laz kızı

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

Volkan Konak resti çekti: Bu siyaset korosunda şarkı söylemem Volkan Konak resti çekti: Bu siyaset korosunda şarkı söylemem

Sosyal medyada tepki çeken görüntülerin ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı açıklama yaptı.

bakanlık

OLAY SONRASI İLK KEZ KONUŞTU

Müstehcen halleriyle Türkiye'nin gündemine oturan kadın, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"1 saatte 100 bin lira kazanmadım. o gün 7 bin 500 lira kazandım. 5-6 ayda 20 bin lira kazanıyordum. Bilerek göğsümü açmadım. Düğmem direkt koptu. gergindi. Kocam videoda yoktu, kolu çıkmış demek ki. Çok tepki göstermedi. TikTok'tan gelir elde ettiğim için belki. Hamile olduğumu kimse bilmiyordu.Benden daha kötüleri var. Ben en azından kötülük yapmadım. Evimin kirasını karşılayamadım, mecbur kaldım. Pişmanım, bu şekilde asla bir daha yayın yapmam"