TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2021 tüm hızıyla sürüyor. Ünlüler ve gönüllüler konseptinde devam eden yarışmada, SMS birincisi olan Çağrı Atakan Batuhan Karacakaya’ı eleme potasına göndermişti. Batuhan ise kendisini eleme adayı olarak gösteren Çağrı’ya tepki göstermişti.

ÇAĞRI'DAN BATUHAN'A SERT SÖZLER!
Geçen hafta Survivor'da ilk defa sms oylaması birincisi olan Çağrı Atakan, Batuhan'ın adaya gelmeden önce her şeyi planladığını ve İsmail Balaban'ın onun planına uymamasıyla oyununun bozulduğunu söyledi.

Survivor’da Batuhan ve Çağrı Arasında İpler Gerildi! ‘Her Şeyi Planlamış..’

Survivor Çağrı "En başından beri her şeyi programlamış, her şey planlı; nerede ne konuşacağı, ne zaman ne yapacağı, kimlerle nasıl iletişim halinde olacağı, hatta adalar birleştikten sonra bile kiminle nasıl bir ilişki götüreceğini planlamış. Ufak ufak sinyallerini vermeye başladı. Geldiği zaman İsmail'le bir olmaya çalıştılar. Sonra İsmail oyunu bozunca orada bir çatlama oldu, iş bire bire döndü. Şu an gizliyor. İstediği kadar gizlesin, saklayamayacak" ifadelerini kullandı.

"HAK ETMEDİĞİM ŞAMPİYONLUKTA GÖZÜM YOK.."
Batuhan ise "Altı haftadır performans birincisiyim. Hedef mi ne? Sonuna kadar asılacağım. Hak etmediğim bir başarıda gözüm olmadı, olmayacak. İnsanlar 'bu çocuk hak etti' diyecek. Ben o zaman mutlu olurum. Hak etmediğim bir şampiyonlukta gözüm olmadı. Allah'ın izniyle inşallah hak ede ede emin adımlarla ilerleyeceğim" şeklinde konuştu.

Survivor’da Batuhan ve Çağrı Arasında İpler Gerildi! ‘Her Şeyi Planlamış..’

SON VEDA EDEN İSİM GONCA OLMUŞTU
Survivor 2021'de geçen hafta Aleyna Çalışan, Hanzade, Ayşe, Gonca ve Batuhan elemeye kalan isimler olmuştu. Birleşme partisi öncesinde elenen isim ise Gonca Kakar olmuştu.

Survivor’da Batuhan ve Çağrı Arasında İpler Gerildi! ‘Her Şeyi Planlamış..’

Gazeteci Uğur Mumcu saldırıya uğradığı evinin önünde anıldı Gazeteci Uğur Mumcu saldırıya uğradığı evinin önünde anıldı