Sosyal medyadaki bir paylaşımla başlayan 'Kenan İmirzalıoğlu'nun Sinem Kobal'ı aldattığı iddiası', geçtiğimiz hafta hızla yayılmıştı. Paylaşımda "Selena aldatıldın, haber doğru" yazan iddianın sahibi hesap; "Söyleyeceklerine inanma, sete gidiyorum diyerek aldatmış, doğru" açıklamasını yapmıştı.

sinem kobal

Paylaşım kısa sürede TT (Twitter gündemi) olurken; iddiaları yalanlayan oyuncu çift, evliliklerinde sorun yaşamadıklarını belirterek, “Tamamen saçmalık” demişti.

"KAMERAYI KAPATIN DA BİZİ EVE BIRAKIN"

2016'da dünyaevine giren ve iki kızları olan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, önceki gece bir otelden çıkarken objektiflere takıldı. Görüntülendiklerini fark eden çift, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti.

Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi! Ajda Pekkan'ın inanılmaz değişimi!

sinem kobal

"Kamerayı kapatın da bizi eve bırakın" sözleriyle muhabirlerle şakalaşan Kenan İmirzalıoğlu, "Saat gece yarısı olmuş. Biz evimize gidelim" diyerek güldü.

"İŞİN ASLINI SİZ BİLİYORSUNUZ"

Günlerdir magazin  gündeminden düşmeyen 'ihanet' iddialarına gülerek cevap veren 49 yaşındaki İmirzalıoğlu, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Siz bunu ciddiye almadınız değil mi? Biz çünkü umursamadık. O yüzden insanların hafızasını kirletmeye gerek yok. Bir deli kuyuya taş atıyor, biz o kuyuya inmeyiz ama arkadaşlar. O haber nerden çıktı bilen var mı? Bilmediğimiz bir insanın bir iddiasını nasıl dikkate alırız ki? Biz bununla nasıl baş edeceğiz? İşin aslını siz biliyorsunuz. Buna rağmen bize sormayın. Eyvallah canlar."