can gürzap

NEBAHAT ÇEHRE

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Başımız sağolsun' dedi.

can gürzap

MEHMET ALİ ERBİL

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 'Hocaların hocası canım hocam mekanın cennet olsun, kabrin nurla dolsun. Vefatın bizler için büyük kayıp geride kalanlara sabırlar dilerim. Hepimizin başı sağolsun' ifadelerine yer verdi.

can gürzap

SİNAN AKÇIL

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Çok üzüldüm... Elinde büyüdüğüm adamlardan birini daha kaybettik... Annemin kadim dostu, bir çok oyuncunun iyi 'diksiyon' ve 'iyi konuşabilme' sebebi, hayatı çok keyifli yaşayan Can Gürzap'ı kaybettik. Mekanın cennet olsun. 7,8 yaşlarında bana öğrettiklerin ve kahkahalarınla hatırlayacağım seni...'dedi.

can gürzap

MELEK BAYKAL

Tiyatro ve dizi oyuncusu Melek Baykal yaptığı paylaşımda "Ahhhh ahh Can’ıım Can hocaam niyee nedeen ahh kahroldum… Ne değerlisin bizler için offfff bilemedim ne yazacağımı nurlarda uyu" ifadelerine yer verdi.

can gürzap

MİNE TUGAY

Sinemanın acı kaybı! Sinemanın acı kaybı!

Ünlü aktrist Mine Tugay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ah Can abim ah..Çok üzgünüm çok..Bin minnet ve bin saygıyla seni her zaman çok güzel hatırlayacağım Bana, bize kattığın her şey için sonsuz teşekkürlerBaşımız sağ olsun…" ifadelerini kullandı.

can gürzap

NİLGÜN BELGÜN

Ünlü sanatçı Nilgün Belgun, " Ah benim canım dostum, oyun arkadaşım, ah nasıl oldu bu... Daha geçen gün kızıma 'Kraliçe ne yapıyor özledim onu arasın' demişsin. Ah arayamadım olmadı yoğunluktan öyle pişmanım ki... Canım arkadaşım mekanın cennet olsun. Tiyatro camiasının başı sağolsun...' dedi.

can gürzap

JESS MOLHO

Oyuncu ve sunucu Jess Molho sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Geçen gün programda vefat eden hocam Bülent Özveren diyeceğime Can Gürzap demiştim. Meğerse içime doğmuş. Allah rahmet eylesin. Bana ve bizlere kattığın herşey için çok minnettarız hocam, ustam. Allah rahmet eylesin." ifadelerine yer verdi.

can gürzap

SİBEL CAN

Ünlü şarkıcı Sibel Can sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sinema ve tiyatromuzun usta ismi Can Gürzap'ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet, tüm sevenlerine ve ailesine sabır diliyorum. Başımız sağolsun' dedi.

can gürzap

EBRU GÜNDEŞ

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından Can Güzarp'ı paylaşarak andı.