ÖZEL HABER: Sercan Yıldırım Survivor serüvenini değerlendirdi ÖZEL HABER: Sercan Yıldırım Survivor serüvenini değerlendirdi

Dünyaca ünlü 46 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile 36 yaşındaki İspanyol futbolcu Gerard Pique'nin 11 yıllık ilişkileri, geçtiğimiz Haziran ayında Pique'nin ihaneti sebebiyle sona ermişti.

Shakira'nın kardeşi Pique'ye dayak attı4Olaylı ayrılığın ardından çocukları Milan (9) ve Sasha'nın (7) velayetini alan Shakira'nın, ABD'nin Miami kentindeki 750 metrekarelik evine taşınacağı, Pique'nin ise ayda 10 gün çocuklarıyla vakit geçirebileceği belirtilmişti.

Gerard Pique'nin çocuklarını ziyaret etmek üzere Miami'ye yaptığı ilk seyahat sırasında Shakira ile tartıştığı ve bu sırada şarkıcının erkek kardeşi Tonino Mebarak'ın araya girdiği ve ikilinin birbirine saldırdığı yönünde haberler, İspanyol basınında yer aldı.

Shakira'nın kardeşi Pique'ye dayak attıİddiaya göre, Shakira ile Pique, şiddetli kavga etti. Tartışma o kadar büyüdü ki, şarkıcının erkek kardeşi Tonino, kardeşini savunmak için Pique ile yumruk yumruğa kavga etti.

Polis memurlarının kavgayı ayırmak için olaya müdahale etmek zorunda kaldığını belirtildi. 

Konuyla ilgili Pique veya Shakira'dan bir açıklama gelmedi.

Shakira'nın kardeşi Pique'ye dayak