Yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu OGM Pictures imzalı Netflix dizisi 'Terzi'nin başarılı oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek, Ece Sükan ve Şifanur Gül gibi başarılı isimler yer alıyor. 

ÖZEL HABER: Yunus Emre normal değil! ÖZEL HABER: Yunus Emre normal değil!

Heyecanlı bir bekleyiş sonunda seyirci karşısına çıkan Terzi'nin başrolü Çağatay Ulusoy Elle dergisine vereceği röportaj için objektif karşısına geçti.

Olgun Şimşek ile baba-oğul karakterinde kamera karşısına geçen Ulusoy, kendisi için en zor sahnenin, karakterinin babası ile yıllar sonra buluşması olduğunu söyledi:

"Peyami'yi canlandırırken en zorlandığım sahne yıllardır görmediği babasını gördüğü, ona sarıldığı sahne oldu. O sahnedeki duygu yoğunluğu ve karmaşası fazlaydı. İzleyince anlayacaksınız ne demek istediğimi."

Rolünü ise şu sözlerle tarif etti: “Onun geçmişinden kaçan bir adam olduğunu söyleyebilirim. Kendisine geçmişinden uzak, yeni ve belki de yalnız bir hayat yaratmış. Herkes gibi o da kusurlara ve travmalara sahip, hepimizin farklı yönlerden bağ kurabileceği biri.”