Rapçi Ceza'dan dikkat çeken açıklamalar: "Son 5 yılım çok zor geçti" Rapçi Ceza'dan dikkat çeken açıklamalar: "Son 5 yılım çok zor geçti"

Seda Sayan,sık sık yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen 61 yaşındaki Sayan, konuyla ilgili soruya şöyle yanıt verdi:
Seda Sayan (3)
Beni estetik ile yargılayanlar benden daha çok estetik yaptıranlar. Ben bunu paylaşanlardanım. ‘Neden yaptırdıklarını gösteriyor?’ diye eleştiriyorlar. ‘Bedava yaptırdığı için paylaşıyor’ diyorlar. Şimdi bunu benim ne bedava yaptırmaya ihtiyacım var, ne de bu şekilde reklam yapmaya ihtiyacım var. Ben istiyorum ki böyle bir uygulama çıkmış. Bakın bu da güzel bunu yaptırın. Ben ne söylersem olay oluyor. Eleştirinin altında büyük bir hayranlık var"

65Dafd1C511571Effe825Ffd

Eşiyle boşanacakları yönündeki haberlerle ilgili de konuşan sanatçı, "Sosyal medya bu kadar gündemde olunca şöyle bir güruh oluştu. İlgi çekecek kötü haberlerin peşine düştüler. Mesela biz evlendiğimizden beri Allah esirgesin birbirimize bir kez olsun ‘Çekil kenara’ demedik ama her gün ‘boşanıyorlar’ haberi çıkıyor. ‘Boşandılar’, ‘adliye koridoru birbirine girdi’ gibi şeyler. Benim kocam başından beri söylüyorum prens gibi bir adamdır. Çok zeki, naif, seni o konuma, duruma asla getirmeyecek kapasitede bir adamdır. Adama saldıramazsın aksine görünce sakinleşiyorsun. Bu haberlerden beslenenler var. İlgi çekiyor diye bu haberleri yapıyorlar herhalde. Yoksa bu insanların zoru ne? Rastlıyorsunuzdur orada burada biz el ele gezen, birbirine sevgi ile bakan bir çiftiz" açıklamasını yaptı.

Editör: Mustafa Kemal Polat