Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi'nin gollerinden sonra stadyumda çalan 'Aşkın Olayım' parçası dillerden düşmeyen Simge Sağın, "İyiyken her şeyin iyi, kötüyken de berbat hissetmek durumlarını geride bıraktım" dedi. 1.58 metre boyundaki şarkıcı, çocukluk yıllarına dair esprisiyle de dikkat çekti.

Simge Sagin In Sahne Kombini

Mehmet Günsür'ün sokak tarzı! Yırtık ayakkabısı dikkat çekti Mehmet Günsür'ün sokak tarzı! Yırtık ayakkabısı dikkat çekti

"ANNEM BOYUM UZAR ZANNETTİ"

Çocukken annesinin kendisini öğlenleri uyutmasına karşın kısa boylu kalmasına göndermede bulunan Simge, "Ben çok uykucuyum, çocukluktan beri annem beni öğlen uykularına yatırarak büyüttü. Yazık kadıncağız boyum uzayacak falan zannetti ama ancak bu kadar oldu yani" sözleriyle güldürdü.

Simge

DUA EDİYORUM

Sahneye çıkarken bir totemi olmadığını, dua ettiğini ve nefes egzersizleri yaptığını söyleyen 42 yaşıdnaki popçu, "Totemim yok ama beni rahatlatacak 20 dakikalık nefes egzersizi ve meditasyon yaparım. Üzerine bir de duamı okuyorum. Yola her çıktığımda duamı okuyorum ve yüce Allah’a sığınıyorum" şeklinde konuştu.
 

Editör: Mustafa Kemal Polat