Eski haber spikeri olan Buket Aydın, ekranlarda olmayınca sosyal medya hesaplarından yayınlarla gündem olmayı başarıyor. Son olarak Aydın, erkeklerle ve ilişkileriyle ilgili bir video yayınlamıştı.

Aydın, Aşk yaşadığı hiçbir erkeğe özel günler dışında hediye almadığını, ne olursa olsun hesabı ödemediğini ve arkadaşı dahi olsa hesabı erkeğin ödemesi gerektiğini söylemişti ve ardından tepki çekmişti.

Kendisini tiye alan Şahan Gökbakar'ın videosuna öfke kusan Buket Aydın dozu biraz fazla kaçırarak, Şahan Gökbakar için 'Eski komedyen bozması! Son dönemde muhalafete yalakalık yapmaktan başka bir işi olmayan enine boyuna geniş kişiyi anlamışsınızdır! Allah akıl fikir versin, kadın düşmanı rezil!' çıkışında bulunmuştu...

Hızını alamayan Buket Aydın, Demet Akalın ve Jess Molho'nun sunduğu "Gel Konuşalım" programında ve Şahan Gökbakar'ın eşi Selin Ortaçlı'yı hedef almıştı.

Programının sunucu da Jess Molho da canlı yayında Buket Aydın'a müdahale etmek zorunda kaldı.

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

Jess Molho "Buket Hanım, yanlış anlamayın hümanist bir şekilde yaklaşıyorum Selin Hanım'ın ne alakası var? Hiç yok ki... Olay çok başka bir yere geldi" dedi ve Aydın'ın sesi ekrandan alındı.

Buket Aydın, komedyen Şahan Gökbakar'ın eşinin geçmişiyle ilgili yaptığı çıkışan açıklamalara sert bir yanıt verdi. Gökbakar'ın, eşinin geçmişi hakkında yaptığı "Listesi bayağı kabarık bir hanımefendi. Zamanında birisine çok lüks bir cip aldırdığı biliniyor. Bu akşam eşini al karşına sor bakalım, karşılığında ne verdin diye" ifadeleri, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Şahan Gökbakar'ın sessiz kalmadı..Cevabını geciktirmeden hazırlayan Şahan Gökbakar, Buket Aydın'ın eşine söylediği sözlerden estetiklerine kadar kendince her şeyine verip veriştirdiği bir video paylaştı :