'Kara para aklama' ve 'vergi kaçırma' suçlamalarından tutuklanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın ardından davaya dahil edilen sosyal medya fenomenlerinden Eylül Öztürk, Polat hakkında açıklama yaptı.

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

Birçok başka sosyal medya fenomeniyle beraber Polatların soruşturmasına dahil edilen Öztürk'e önce yurt dışına çıkış yasağı gelmiş, ardından da tüm mal varlıklarına el konularak şirketlerine kayyım atanmıştı. Kendisi hakkındaki iddiaları cevapsız bırakmayan Öztürk, eski arkadaşı Dilan Polat hakkında konuştu.

"BEN BAŞKASININ GÖRGÜSÜZLÜĞÜNÜ ÇEKMEK ZORUNDA MIYDIM?"

Bir takipçisinin ondan Dilan Polat'ı savunmasını istemesi üzerine Öztürk, "Ben başkasının görgüsüzlüğünü, şuursuzluğunu çekmek zorunda mıydım? Tek bir Dilan Polat güzellemesi duymaya tahammülüm yok. Benden hiçbir zaman Dilan Polat güzellemesi duymayacaksınız. Bir defa ağzımı açmadım ama yeter. Aylardır ne swinger’im kaldı, ne güzellik merkezim kaldı, ne uyuşturucum kaldı, ne kara param kaldı, artık yeter ya!" dedi.

"HEPİMİZİN HAYATINI KARARTTI"

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada sinirlerine hakim olamayan Öztürk, Dilan Polat için "Hepimizin hayatını kararttı. Affetmiyorum! Tek üzüldüğüm şey, çocukları. Onlara çok üzülüyorum. Allah bir an önce annelerine kavuştursun. Ama benden uzak olsun" diye konuştu.

"GÜZELLİK SEKTÖRÜNÜ BİTİRDİ"

Öztürk, sözlerine şöyle devam etti:

"Güzellik sektörünü bitirdi ya! Ağzına sı*tınız piyasanın ya! Herkesi aynı kefeye koydular bunlar yüzünden! Kaç kişiyi ekmeğinden etti! Eğer güzellik merkezi denince akla sen geliyorsan düzgün davranmak zorundasın!"