CineGenna Pictures'un yapımcılığını üstlendiği, Ayla Hacıoğulları ile Vilmer Özçınar’ın senaryosunu yazdığı, Levent Onan’ın yönettiği, başrollerini Onur Tuna, Pelin Akil, Engin Şankan, Necip Memili ve Azra Aksu'nun paylaştığı 'Son Akşam Yemeği' adlı sinema filminin galası önceki akşam bir avmde yapıldı.

"BENİ İNANILMAZ DUYGULANDIRDI"

Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü Doğan Slx ile Amerika’ya Türkün Ayak İzlerini Bırakan Hayrettin, Yepyeni Bir Show’la Döndü

Galaya Yağmur Atacan-Pınar Altuğ, Şeyda-Tuğba Çoşkun, Fatma Toptaş, Seray Kaya, Anıl Altan gibi birçok ünlü isim katıldı. Basın mensuplarının karşısına kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yasemin Yazıcı ile el ele çıkan Onur Tuna, "Ben Atatürk ile büyüdüm. Ekipte herkesin bu işi yaparken gözlerinden ateş çıkıyordu. Herkes çok istekliydi. Yalın ve tatlı bir hikaye oldu. Benim için çok kıymetli bir gün, her zaman kalbimizde ve aklımızda olan bir lideri canlandırmak beni inanılmaz duygulandırdı. Cumhuriyetimizin 100.yılında böyle bir eserde yer almak çok anlamlıydı" diyerek duygularını dile getirdi.
 

"OKURKEN ÇOK ETKİLENMİŞTİM"

Filmde Latife Hanım'a hayat veren Pelin Akil ise "Okurken çok etkilenmiştim. Onur ifadesi ve oyunculuğuyla harikaydı. O kadar çok benzemişt iki ondan gözlerimi alamadım. Harika bir gün, çok mutluyum, duygularımı kelimeler ile anlatamadığım günlerden birini yaşıyorum" dedi.

Editör: Mustafa Kemal Polat