Rol aldığı projelerdeki başarılı oyunculuğuyla ekranların sevilen isimleri arasında yer alan oyuncu Demet Evgar, geçen geçtiğimiz sene mart ayında 6 yıldır aşk yaşadığı işletmeci Levent Babataş ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, Mavi adını verdikleri kızlarına ağustos ayında kavuşmuştu.

demet evgar

"SETLERİ ÖZLEDİM"

Evgar ile Babataş, son olarak önceki gün Etiler'de görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Evgar, "Çok şükür her şey yolunda, setleri özledim, uzun zaman oldu. Biraz daha geç başlamayı düşünüyordum ama düşündüğümden daha erken olacak, yer alacağım proje izlemesi zevkli bir şey olacak" dedi.

Ünlü isim, "Mavi nasıl?" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

Ezgi Mola, Musa Orhan'a 10 bin TL manevi tazminat cezası ödeyecek Ezgi Mola, Musa Orhan'a 10 bin TL manevi tazminat cezası ödeyecek

Gayet iyi, 14 aylık oldu. Sürekli yanındayım, güzel bir bağ kurduk. Setlere başlayınca şimdi o benim yanımda olacak. Minik cadılıkları oluyor. Kime benzediği konusunda herkesin gönlünü alıyor, müthiş bir karma kendileri. Mavi'den sonra hayatımda değişmeyen bir şey kalmadı diyebilirim, iyi ki de değişti. (Millliyet)

Editör: Mustafa Kemal Polat