Uzun bir süredir gündemden düşmeyen Özlem-Tayyar Öz çifti hakkında daha önce inceleme başlatıldığı belirtilmişti. Öz çifti hakkındaki incelemenin soruşturmaya döndüğü iddiaları gündem olurken haklarında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığına dair haberler çıkan Öz çiftinden Özlem Öz’den konuyla ilgili ilk açıklama geldi. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Özlem Öz, bu konu hakkında ilk kez konuştu ve takipçilerinin merak ettiği soruya yanıt verdi.

ÖZLEM ÖZ’DEN AÇIKLAMA GELDİ!

Haklarında savcılık tarafından soruşturma başlatıldığı iddiaları sonrasında gözlerin çevrildiği Öz çiftinden ilk açıklama Özlem Öz’den geldi.

Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme Apar topar ameliyata alınan Alişan'ın sağlık durumunda yeni gelişme

Takipçilerinin kendisine yönelttiği sorular sonrasında sosyal medya hesabından bir video paylaşan Özlem Öz, soruşturma iddiaları ile ilgili, ‘Kızlar bana haberleri atıyorsunuz yaklaşık 1 aydır farkındaysanız çeşitli haberler yapıldı hakkımızda. Benim bunların gerçekliği hakkında, bunların kim tarafından yapıldığı ve ne için yapıldığı hakkında hiçbir bilgim yok. Tayyar Bey de zaten bugün evde değil, dışarda. O yüzden bana bize açıklama yapın Özlem Hanım, ne oldu Özlem Hanım gibi sorular sormayın. Daha önce de zaten soyadımız hakkında, yok notere gitmişiz, yok köye gitmişiz yer sofrası kurmuşuz falan gibi ana sayfalarda paylaşıldı magazinler tarafından hiç asılsız haberler. Ben zaten aslı olan bir şey olduğu zaman da avukatım tarafından size açıklama yaparım. Ama ben kendi kendime benim hakkımda yapılmış bir haber hakkında size bir açıklama yapamam. Bunu benden istemeyin. Ben de çok isterim tabi ki sizi bilgilendirmeyi ama. Ben evdeyim. Sabahtan uyandım. Dün akşam geç yatmıştım. Ağrılarım vardı biraz. Çocuklarımla ilgileniyorum. Günümü e böyle geçireceğim.’ dedi.