Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahipleri Tayyar Özile eşi Özlem Öz hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma’, ‘Resmi belgede sahtecilik’, ‘Vergi usul kanununa muhalefet’ ve ‘Malvarlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizlemek’ suçlarından soruşturma başlatıldı.

özlem öz

Dilan Polat ve Engin Polat ailesine yürütülen soruşturmanın ardından diğer sosyal medya fenomenleri ve güzellik merkezi sahipleri hakkında da iddialar ortaya atılmıştı.Polat ailesi gibi sosyal medyada milyonlarca takipçiye ulaşan Öz çiftinin güzellik merkezleri ve kliniği vardı.Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz ikilisi, Avukat Feyza Altun'un "Bu ikisine de bakmamız lazım" paylaşımını yaptığı günden beri daha da dikkat çekmiş durumdaydı.

özlem öz

Yaşadıkları lüks hayatla Polat ailesinden sonra dikkatleri üzerine çeken Özlem ve Tayyar Öz çifti, şaşalı hayatı kenara bırakıp köyde mütevazı bir hayata geçiş yapmıştı.Yaşadıkları lüks hayatla Polat ailesinden sonra dikkatleri üzerine çeken Özlem ve Tayyar Öz çifti, şaşalı hayatı kenara bırakıp köyde mütevazı bir hayata geçiş yapmıştı.Gönderilerini yoruma kapatan Özlem Öz, yine de takipçi tepkisinden kaçamamıştı.

Dilber dansı akımına Nez de katıldı Dilber dansı akımına Nez de katıldı

özlem öz

5 SUÇTAN SORUŞTURMA 

Çift hakkında Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.  Öz çifti hakkında, ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma’, ‘Resmi belgede sahtecilik’, ‘Vergi usul kanununa muhalefet’ ve ‘Malvarlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizlemek’ suçlarından soruşturma başlatıldı.

özlem öz