Ünlü şarkıcı Berkay Şahin ile 2016'da nikah masasına oturan ve 2017 yılında Arya'yı, 2019 yılında ise Zeynep Mira'yı kucağına alan Özlem Ada Şahin, önceki gün Kuruçeşme'de bir mekanda arkadaşı ile otururken objektiflere takıldı.

Muhabirlerin röportaj isteğini kırmayan 31 yaşındaki Şahin, geçtiğimiz günlerde kızları Arya'nın Babası Berkay ile sahneye çıkması hakkında konuştu.

Ekran Resmi 2023-10-20 12.47.50

"BABASININ GENİ GEÇMİŞ KIZIMA"

Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı! Acun Ilıcalı'nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz'ın Villasını 16 Milyon Euro'ya Satışa Çıkardığı İddiası Yalanlandı!

"Çok heyecanlandım, çok mutlu oldum" diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti:

İnanılmazdı. Arya'nın özgüvenine ve isteğine ben bile şaşırdım. Çok etkilendik, bizim için çok duygu yüklü anlardı. Arya şarkı söylemeyi seviyor, babasının geni geçmiş kızıma. Arya şu an piyano dersleri alıyor zaten.

Ekran Resmi 2023-10-20 12.48.19

DİL ÇIKARMA' OLAYINI AÇIKLADI

Özlem Ada Şahin Berkay’ın Harbiye konserinde röportaj verdiği esnada kızı Arya, Demet Özdemir'i görmüş ve heyecanla; "Anne, Demet geliyor!" demişti. Özlem Ada Şahin ise bunun üzerine dil çıkarmıştı. Sosyal medya kullanıcıları Şahin'in bu hareketini, Demet Özdemir’i Demet Akalın zannettiğinden yapmış olabileceği şeklinde yorumlamıştı.

Ekran Resmi 2023-10-20 12.48.54

Muhabirlerin bu konuyla ilgili sorularına da yanıt veren ünlü isim, "Ben onu Arya'ya yaptım, Arya'ya dil çıkardım. Demet ile alakası yoktu. İnsanlar olayları nereden nereye çekiyor, gerçekten inanamıyorum" diyerek cevap verdi.

Ekran Resmi 2023-10-20 12.49.18

"DEMET AKALIN İLE BİR SIKINTIMIZ YOK"

2019 yılında Demet Akalın ile yaşadığı saat polemiği hatırlatılan Şahin, "Demet Hanım ile bir sıkıntı var mı?" Görüşüyor musunuz?" sorularına ise şöyle yanıt verdi:

"Hayır, hiçbir sıkıntı yok. Şu an için görüşmüyoruz ama benim saygım var kendisine, hiçbir sorun yok."

NE OLMUŞTU?

İddialara göre; Demet Akalın, 2019'da Özlem Ada Şahin’e saat hediye etmiş, Berkay ile Özlem Ada Şahin de hediye aldıkları saati mağazaya götürüp satmak istemişti. Bunun üzerine de mağaza yetkilisi Demet Akalın’a ulaşmış, Berkay ve Özlem Ada Şahin çiftinin saati satmak istediğini söylemişti. Bu olayın basına yansıması üzerine ikili, Instagram'da birbirine girmişti.(Milliyet)

Editör: Melike Merve Kayar