"SABİT FİKİRLİ İNSANLARDAN UZAK DURUYORUM"

Sandık Kokusu'nun Reha'sı kimdir? Necip Memili projenin bilinmeyenlerini anlattı! Sandık Kokusu'nun Reha'sı kimdir? Necip Memili projenin bilinmeyenlerini anlattı!

Genç oyuncu, "Bir insanda sizi neler etkiler ve ne soğutur?" sorusuna, "Bir insanda beni en çok dürüstlük, şeffaflık, merhamet duygusu etkiler. Kendini geliştirme konusunda açık fikirli, hayattan keyif alan insanları da seviyorum. Samimi olmayan, kalbini hissetmeyen, hislerini yaşamaktan kaçan, sabit fikirli insanlardan olabildiğince uzak durmaya çalışırım" karşılığını verdi.

hazal subaşı

"AŞKI DOYA DOYA YAŞARIM"

Miss Turkey 2015 üçüncüsü olan Hazal Subaşı, "Çabasız güzelliği seviyorum. İyi hissetmenin, iç huzurun ve kendine değer vermenin aynadaki yansıması gerçek olan. Aşkı da kalbimi hissettiğim, uçuş uçuş olduğum hallerin bütünü olarak tanımlayabilirim. Bu, ikili ilişkilerimde, yaptığım işlerde bana iyi gelen bir olma hali de. Aşkı doya doya yaşamayı seviyorum. Gözlerimin içine baktığında ışıltısını görmek şahane bir şey" sözleriyle kendisi için güzelliğin ve aşkın ne anlama geldiğini açıkladı.

hazal subaşı