'Oryantal Didem' olarak tanınan Didem Kınalı, önceki gün Cihangir'de objektiflere yansıdı. Şarkıcılığa adım atan Kınalı, basın mesnuplarını görünce selam verip, soruları yanıtladı.

oryantal didem1

Yıldız Tilbe'den çok güzel bir şarkı aldım, onu çıkaracağım. Klibi çektik, hepsi hazır. Yavaş yavaş sahnelere de çıkıyorum ve kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Bu mesleği yapmamı istemeyen çok insan var. Hakarette bulunanlar ve kıranlar var. Sözlerini geri alamayacak kadar ağır sözler söyleyenler var ancak ben yapacağım, geliyorum yavaş yavaş. Dansı da bıraktım, özel gecelere gidiyorum sadece.

oryantal didem

Geçtiğimiz günlerde kiracısıyla bir sorun yaşadığını anlatan ve nezarethanede kaldığını dile getiren ünlü isim, "Bir gün işten çıktım, trafik çevirmesine denk geldim. Polisler çevirince ilk başta şaka yapıyorlar, tanıyorlar beni sandım. Hakkımda arama kararı olduğunu söylediler. Epey bekledik, beni aldılar. Sarhoşların arasında nezarethaneye düştüm" dedi.

TV 8’e bomba transfer! TV 8’e bomba transfer!

oryantal didem2

Kiracısının 15 gün içinde evi boşaltacağını belirten Didem Kınalı, "Bu orunlu olan kiracımla alakalı bir durum, benden şikayetçi olmuş. Savcı ifademi okumadan bana arama kararı çıkartmış. Yaklaşık altı saat bekledim. İmza atıp ardından çıktım. Ne için arandığımı bile bilmiyordum. Bugün tahliye kararı verildi. Kiracım da 15 gün içinde çıkmak zorunda" ifadelerini kullandı.

343049292_737768844753512_5473024776033872871_n