Magazin gündeminde haftalarca Neslihan Atagül-Kadir Doğulu çifti konuşuldu.

Kadir Doğulu (41) ve Neslihan Atagül (30), 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. Her fırsatta birbirine olan aşklarını dile getiren ikili, son günlerde ihanet iddialarıyla gündeme gelmişti.

kadir-neslihan

Doğulu, Çeşme Alaçatı'daki bir mekanda başka bir kadınla sarmaş dolaş halde objeltlere yansımış, ünlü oyuncunun videoları kısa sürede sosyal medyada yayılmıştı. Kadir Doğulu hakkında çıkan 'ihanet' ve 'imam nikahı' iddialarını kesin bir dille yalanlarken ve şöyle konuşmuştu:
O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benim Neslihan’dan başka imam nikahlı eşim yok.

kadir doğuluEşine güvenen, görüntülere ve sosyal medyada konuşulanlara kulak asmayan Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ile Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye uçmuş ve çift adeta aşk tazelemişti.

kadir neslihan2
Olayın ardından haftalar sonra ilk kez görüntülenen Kadir Doğulu, tek başına Karaköy'deydi. Bir mekanda arkadaşları ile saatlerce oturup sohbet eden ünlü isim, çıkışta gazetecileri karşısında görünce gülümsedi.

kadir doğulu2
Yaşanan olaylar hakkındaki sorular karşısında ağzını bıçak açmayan Kadir Doğulu, arka arkaya sorulan 'ihanet' ve 'imam nikâhı' soruları üzerine sadece gülmekle yetindi. Oyuncu, suskunluğunu bozmadan aracına bindi ve oradan ayrıldı.

ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı! ÖZEL HABER: Uğur Aslan dizi finalinde 'yargı' dağıttı!

kadir doğulu3