Pazartesi akşamlarına damga vuran ve başrollerinde Gökçe Bahadır, Selahattin Paşalı gibi başarılı isimlerin olduğu Ömer dizisinde Gamze (Gökçe Bahadır) ve Ömer’in (Selahattin Paşalı) evliliğinin ardından Süreyya karakterini canlandıran Simay Barlas'ın hikayesinin nasıl bir yöne evrileceği merak konusu olmuştu. 

Ömer'in Süreyya'sı Simay Barlas diziye veda mı edecek? İddialara cevap niteliğinde paylaşım!

'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi! 'Erkekler çekmecelerinde ped bulundursun' demişti: Ceyda Düvenci'den açıklama geldi!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Barlas’ın diziden sezon sonuna doğru ayrılacağı söylentisi gündeme geldi. Hatta Barlas’ın “Yanık Ülke” gibi iddialı yeni sezon dizileriyle görüşmeye gitmesi de bu söylentiyi güçlendirdi.

Ömer'in Süreyya'sı Simay Barlas diziye veda mı edecek? İddialara cevap niteliğinde paylaşım!

Son olarak güzel oyuncunun “Süreyya ev final karesi” notuyla ekip arkadaşlarıyla pasta kestiği paylaşım dikkat çekti. Gelen son haberlere göre Simay Barlas’ın 21. bölümde ailesiyle ekibe veda edeceği öğrenildi. Olan bitenlerle yüzleşecek olan Süreyya’nın Ömer’e son vedası da çok konuşulacak.