Ahu Sungur’dan manidar gönderme! 'Yarı çıplak oyunculuk olmaz' Ahu Sungur’dan manidar gönderme! 'Yarı çıplak oyunculuk olmaz'

Geçtiğimiz sezon Gönül Dağı'na veda eden oyuncu Gülsim Ali, şimdilerde Al Sancak dizisiyle seyirci karşısına çıkıyor. Güzel oyuncu, geçen sezon veda ettiği Gönül Dağı'nın 100. bölüm kutlamasına katıldı. Kutlamada Gülsim Ali ve Berk Atan'ın samimi halleri ise dikkat çekti. 

Gönül Dağı'nın kutlamasına gittiler... Gülsim Ali ve Berk Atan'dan şoke eden samimi haller!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; kutlamaya katılan ve oldukça heyecanlı olan Gülsim Ali eski partneri Berk Atan’a seslendi ve “Beni özlüyor musun?” diye sordu. Atan da “Ben seni tabii ki de özlüyorum. Baksana gördüğümde heyecandım, sarıldı. Sen diyorsun ‘Kalbin nasıl atıyor’ diye… Tabii ki özlüyorum, niye özlemeyeyim? Baksana şu güzelliğe, maşallah…” dedi.

Gönül Dağı'nın kutlamasına gittiler... Gülsim Ali ve Berk Atan'dan şoke eden samimi haller!

Kendi isteğiyle ayrıldığı dizide senaryo gereği ölen ve arkasında bebeğini bırakan Gülsim Ali, daha sonra partneri Berk Atan’a sarıldı ve “Böyle değerli bir işte olduğum için çok mutluyum. Bence çok güzeldi. Bizim aşkımız çok güzeldi, çok değerliydi. Herkese örnek olduk. Güzeldi, ben çok özlüyorum. Bebeğime iyi bak, olur mu? Sizleri seviyorum. İyi ki varsınız. Her şey gönlünüzce olsun. Kalbim sizinle… Flashback olarak dönüyorum, fragmanlarda dönüyorum. Fotoğraflarda hep sizinleyim” dedi.