Oyuncu ve sunucu Okan Karacan 2014'te dünyaevine girdiği eşi Zeynep Kadıoğlu’ndan geçtiğimiz ocak ayında ani bir kararla boşanma kararı almıştı. Önceki aylarda ise eski eliyle birlikte kurduğu yapım şirketine polislerle birlikte giden Karacan ve şirket çalışanları arasında arbede çıkmıştı.

6559f12d86b244590c980c2b

"GELİYORUM ZEYNEP, KAPIYA ÇIK"

Yaşananların ardından eski eşini, kayınvalidesi Emine Kadıoğlu’nu ve baldızı Zerrin Kadıoğlu’nu darp ettiği için gözaltına alınan Karacan; serbest bırakıldıktan sonra, "Geliyorum Zeynep, kapıya çık... Çocukları alacağım" diyerek küfürler ettiği ve tehditler savurduğu bir videoyu Instagram'dan paylaşmıştı.

"CAN GÜVENLİĞİM YOK"

Daha önce oyuncu hakkında "Sahte isimlerle beni taciz ediyor. ‘Tanışabilir miyiz?’ diyerek beni tuzağa düşürmeye çalışıyor" iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Kadıoğlu ise “Can güvenliğim yok” notuyla yetkililerden yardım istemişti.

"BARIŞ İLAN ETTİK"

Okan Karacan, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Eşi Zeynep Kadıoğlu ile olaylı şekilde boşanan komedyen, "Ayrıldıktan sonra yeni bir düzen kurduk. Barış ilan ettik ve çocuklar adına güzel şeyler konuşuyoruz. Yeni filmim vizyona girecek. Arkasından 'Çılgın Dersane 5' geliyor. Umarım sinema salonu istediğimiz seyirciye ulaştırırız" dedi.

6559f4d986b244590c980c3d

"KAFASI KARIŞANLARA ÖNERİRİM"

10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular 10 yıllık evlilik bitti! Boşandıklarını duyurdular

Eski eşiyle karakolluk olan Karacan, "Her ailenin içerisinde olacak şeyler. Özelimiz maalesef herkese yansıdı. O süreçte altı ay annemle kaldım. Özel Fransız Lape Hastanesi'nde yattım. Beyin detoksu yapmak için Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yattım. Kafası karışanlara öneririm. Herkesin profesyonel desteğe ihtiyacı var" diye konuştu.

"İSTER İSTEMEZ ETKİLENİYOR"

Komedyen, "Bu olaylar sanat hayatınızı etkiledi mi?" sorusuna, "İster istemez etkileniyor. Üzgün olmamız hayranlarımı da etkiliyor" yanıtını verdi.

"BUNDAN SONRA ÇOK DİKKATLİYİM"

Karacan, "Sanat hayatınız boyunca birkaç böyle olayla gündeme geldiniz" sözlerine, "Tesadüf mü, kısmet mi, şans mı bilmiyorum? Bir şeyi bir yere kadar getiriyorum, ayağım taşa takılıyor. Aslında düzgün bir insanım. Yanlış anlaşılmalar oluyor. 30 senede bir sürü kariyerimi etkileyecek şeyler var. Çok şükür sevenlerim doğrusunu biliyor. Güneş balçıkla sıvanmaz, doğru bir tane... Bundan sonra çok dikkatliyim. Söylediklerim ve yaptıklarıma dikkat ediyorum" ifadelerini kullandı.

"ALİ KARACAN BENİ GEÇECEK"

Çocukların sanata ilgisi olduğunu söyleyen komedyen, "8 yaşındaki Ali Karacan beni geçecek. Ayşe daha ufak 4 yaşında... Bale eğitimi alıyor" dedi.

6559f50186b244590c980c3f

Editör: Melike Merve Kayar