Serdar Ortaç, Haziran 2022'de yaptığı açıklamada, "Borçlarını kapatabilmek için çok çalıştım. Maalesef bu yıl şarkı yapamadım çünkü borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım" demişti.

İşte Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Tam 5 milyar lira... İşte Adnan Oktar'ın el konulan mal varlığı! Tam 5 milyar lira...

655a13f186b244590c980d08

EVİNİ ÇALIŞANLARINA BIRAKACAK

Geçtiğimiz haftalarda da Ortaç, “Çoluk, çocuk yok. O yüzden çalışanlara vereceğim. Bir ev var zaten. Onu da onlar paylaşacaklar” sözleriyle gündem olmuştu.

655a13ba86b244590c980d06

"RAHAT OLDUĞU İÇİN HEP AYNI KIYAFETLERİ GİYİYORUM"

Serdar Ortaç, önceki gece Etilerdeki Sahne İstanbul'daydı. Sahneye çıkıcak olan şarkıcı,gazetecilerin röportaj ricasını kırmayarak soruları yanıtladı. Uzun süredir aynı montu ve sahnede genelde aynı kıyafetleri giyen Ortaç, "Bu güzel ya. Rahat üstümdeki mont. Bir de şapkası var. Ben rahatlığa önem veriyorum. O yüzden hep aynı şeyleri giyiyorum. Her aldığımız böyle rahat olmuyor ki" dedi.

"KUMAR SAHNESİNDE OYNUYORUM"

12 Ocak'ta vizyona girecek olan ve Polat Yağcı öncülüğünde çekilen Kolpaçino 4 filminden de bahseden Ortaç, "Bir kumar sahnesi var o sahnede oynuyorum. Zamanında kumarbazdım ben" diyerek güldü.

"ÇALIŞAN DEMİR PASLANMAZ"

Geçtiğimiz günlerde Orhan Gencebay, müzik ile ilgili "Üretim durdu" demişti. Serdar Ortaç bu konuyla ilgili, "Biz gençken çok güzeldi. Gençtik o zamanlar isteğimiz çoktu. Şimdi hastalıklar geldi, yaşlandık. Yeni gençler yapacak. Bazı güzel şarkı yapan gençler de var. Bütün şarkılarımı okudular işte bence hepsi çok güzel. Herkesin dönemi var. 53 yaşımdayım ben. Artık yaşlandık diyebiliriz. Sahneye çıkınca yine herkes gülüyor ama bana, eğlendiriyorum. Çalışan demir paslanmaz" dedi.

"GÖNDERİLEN HEDİYELERİ BAŞKLARINA VERİYORUM"

Sosyal medyayı son dönemde sık sık kullanıp, oralardan canlı yayınlar yapan Serdar Ortaç, sosyal medyayı değerlendirdi. Sosyal medyanın zararları hakkında konuşan Ortaç, "Ağabey, konser afişi yayınlarsan güzel. Ama mutfakta video açıp kıçını başını sallarsan güzel olmuyor. Düzgün kullananlara çok faydalı oluyor. Bak insanlara yararımız da oluyor. Adanalı bir çift buldum. Sesleri harika güzel. Hoşuma gidiyor onlarla birlikte şarkılar söylemek. Ben de kafa dağıtıyorum. Gönderilen hediyeleri de ben ihtiyacı olanlara atıyorum. Hediyeyi de onlara göndersinler bana lazım değil ki. Dünya paralar gönderiliyor yani. Ben başkalarına gönderiyorum." dedi.

Editör: Melike Merve Kayar