Ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı, sosyal medya hesabından Nurgül Yeşilçay'ın yıllar önce çektiği fotoğraflarını paylaşması büyük beğeni topladı.'İkinci Bahar','Asmalı Konak' ve 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizizlerindeki rollerindeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren 47 yaşındaki ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, son olarak "Veda Mektubu" dizisinde rol almıştı.

Nurgül Yeşilçay

Son dönemde fit haliyle dikkat çeken Nurgül Yeşilçay, gençlik fotoğraflarıyla adeta herkesi büyüledi.

Nurgül Yeşilçay

Ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı, Yeşilçay'ın 2001 yılına ait cesur pozlarını paylaştı. Odabaşı, paylaşımına şu ifadeleri yazdı:

Özcan Deniz'den bomba itiraf! Özcan Deniz'den bomba itiraf!

Nurgül Yeşilçay

"İkinci Bahar yeni bitmişti sanırım. Herkes ondan bahsediyordu. 2001 civarı. İlk karşılaşmamızda o kadar etkilenmiştim ki büyüleyici güzelliğinden.. Neredeyse makyajsız çekmiştik. Of olay olmuştu. Sonraki yıllarda da hep ama hep çok güzel kareler çektik. Ve hep çok severek çalıştık birbirimizle. En kısa zamanda görüşmek üzere Nurgül’üm."

Nurgül Yeşilçay

Nihat Odabaşı'nın paylaşımına kayıtsız kalamayan Nurgül Yeşilçay ise "Yapalım bir şey yakalım ortalığı" diye yorum yaptı. Odabaşı da ünlü oyuncuya "Yapalım ve yakalım" karşılığını verdi.