Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül evliliği ihanet krizi ile çalkalanıyor. Kadir Doğulu'nun eğlence mekanında bir kadınla samimi olarak ortaya çıkan görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Magazin bombaları ardı ardına patlamaya devam ediyor!

BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını! BAU Radio Müzik Onair ödüllerine ünlü akını!

2016 yılından beri Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu, Boop Alaçatı isimli mekanda bir kadınla çok samimi bir şekilde görüntülenmişti. Doğulu, 'ihanet' ve 'imam nikahı' iddialarını kesin bir dille yalanlamış, ''O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum'' açıklamasını yapmıştı.


Neslihan Atagül ise "Gürültülü bir ortamda yapılan normal bir konuşma" diyerek ihanet iddialarını dikkate almadı ve dün Kadıköy'de eşi Kadir Doğulu ile el ele görüntülendi.

Söylemezsem Olmaz canlı yayınına bağlanan Onur Akay bomba iddiaları peş peşe açıkladı. Akay “Neslihan Atagül’ün annesiyle konuştum. ‘Kızım ayrılacak’ dedi. Kararı alan Neslihan Atagül. Kadir, 'Benim kariyerim için en bir süre bu evliliği uzatabilir miyiz?' diye yalvarıyor. O yüzden el ele bilerek görüntülendiler." ifadelerine yer verdi.


Akay ayrıca; Kadir Doğulu'nun tüm bu iddiaların dışında başka bir isimle üniversiteli bir genç kızla imam nikahı kıydığına da söyledi. Akay yaptığı açıklamasında; ünlü çiftin boşanma sürecine girdiklerini ancak Kadir'in Neslihan'a 'Kariyerim için biraz zamana bırak, biraz daha uzatalım bu evliliği' diye yalvardığını da söyledi.