Bir zamanlar ünlü bir modeldi, şimdi sokaklarda yaşıyor.

Loni Willison

Eski bir fitness modeli olan 39 yaşındaki Loni Willison bundan sadece 8 yıl önce kırmızı halılarda boy gösteren ve geleceğe umutla bakan bir yıldızdı. Ancak hayat beklediği gibi gitmedi ve Loni Willison imrenilecek yaşantısını kaybetti, sokaklara düştü.

Loni3

ABD’nin sevilen dizilerinden Expose’da canlandırdığı Kira Michaels rolüyle ünlenen ve 2012’de ünlü dizi Baywatch’da başrol oynayan yakışıklı aktör Jeremy Jackson’la evlenen Loni Willison için her şey yolunda gidiyordu. 

article-2408797-1B94B3A4000005DC-408_1024x615_large

Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme! Eski eşler Merve Boluğur ve Mert Aydın cephesinde bomba gelişme!

Loni Willison ve Jeremy Jackson 2014’te ayrıldı. Nedeninin, Jeremy Jackson’ın sarhoşken Loni Willison’a şiddet uygulaması ve onu boğmaya çalışması olduğu iddia edildi. Loni Willison için kabus dolu günler başladı. Boşanmanın ardından bunalıma giren eski model bir de uyuşturucu batağına saplandı. Tüm birikimini ve evini kaybeden Loni Willison artık evsizdi.

NINTCHDBPICT000648599335

Talihsiz kadın son yıllarda sık sık elinde bir alışveriş arabası ve bu arabanın içine koyduğu az sayıda eşyasıyla birlikte sokaklarda görüntülenmeye başladı. Kaldırımlarda uyuyan ve etraftan geçenlerin verdiği para, eşya ve yiyeceklerle hayata tutunmaya çalışan Loni Willison, en son ocak ayında fotoğraflanmıştı.

Loni1

Geçtiğimiz gün Los Angeles sokaklarında elinde alışveriş arabası çöplerin içinde yiyecek ararken görüntülenen eski modelin yere düşen yiyecekleri toplayıp sonra da iştahla yediği anlar tüm dünyada gündem oldu.

loni-willison-5-1065897

İlk kez 2020’de sokaklarda yaşarken görüntülenen Loni Willison, The Sun gazetesine konuşmuş, boşandığı eşiyle görüşmediğini aktararak “Ne onunla ne de arkadaşlarımla konuşuyorum. Kimseyle konuşmak da istemiyorum. Ben böyle iyiyim, kimsenin bana yardım etmesini istemiyorum” demişti. Gazetecilere kendi başına yaşamayı becerdiğini söyleyen Loni Willison, “Aradığım her şey var. Cep telefonum yok. Ama yemeğim ve yatacak yerim var. Para da buluyorum. Büyük marketlerden ya da çöplerden yemek bulmak kolay. İstediğim her şeye sahibim.” demişti.

3065251bf50a60ebdedd966688a43eb7fc38d2d0

Zor günler geçiren Loni Willison’a, onunla ilgili haberleri takip eden gazeteciler tarafından bağımlılık sorunlarını çözmesi için bir doktor ayarlandı ve genç kadına ücretsiz şekilde kalabileceği bir rehabilitasyon merkezi bulundu. Ancak bu yardım denemesi de sonuçsuz kaldı. Loni Willison 24 saat geçmeden sokaklara geri döndü.

Loni4