Müge Anlı'nın dün yapılan Tatlı Sert programında tüm Türkiye'yi ayağa kaldıran bir olay gündeme oturdu. 9 yaşına kadar hayatını işkence, taciz ve şiddetle geçiren Şiar Kılıç'ın yaşadıkları herkesin yüreğini dağladı. Müge Anlı'nın canlı yayınında Şiar Kılıç cinayetine ilişkin son dakika gelişmeleri yaşandı. Dünkü canlı yayında taciz, cinayet gibi pek çok iddia yer almış ve programın sonunda da Gülüzar ve Hami gözaltına alınmıştı.

Bugünkü canlı yayında gelen son dakika bilgisine göre; Hami'nin kardeşi cinayeti itiraf etti ve anne ile sevgilinin Şiar Kılıç'ı yakarak öldürdükleri ortaya çıktı.

Müge Anlı Şiar Kılıç olayında son dakika gelişmeleri neler? Hami Kıcı tutuklandı mı? Gülizar Kılıç son durum nedir?

Alper Gezeravcı, Uzaydan ilk konuşmasını Türkçe yaptı; İstikbal Göklerdedir! Alper Gezeravcı, Uzaydan ilk konuşmasını Türkçe yaptı; İstikbal Göklerdedir!

Dün canlı yayında gözaltına alınan Hami Kıcı ve Gülüzar Amanet küçük Şiar'ı yakarak öldürdüklerini itiraf ettiler.

Hami Kıcı'nın gözaltında olan kardeşi işlenen vahşi cinayeti itiraf etti. Abisi Hami Kıcı ve Şiar'ın annesi Gülüzar'ın evi benzinle yaktığını itiraf etti.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından Müge Anlı canlı yayında kan donduran olayla ilgili yeni açıklamalarda bulunarak şu ifadeleri kullandı:

"Sabah saatlerinde ilk itiraf geldi. Şiar'ı annesi Gülüzar ve sevgilisi Hami yakarak öldürmüşler. Sakarya Cumhuriyet Başsavcısına çok teşekkür ediyorum. İstanbul Gayrettepe Cinayet Büro Amirliği de anında harekete geçti. Gülüzar ve Hami, burada gözaltına alınırken, Hami'nin annesi ve erkek kardeşi de Sakarya'da gözaltına alındı. Sorgu hala devam ediyor. Çocuk yangından 3 gün önce hastaneye gidildiği gün komaya girmiş. Bu ölümü açıklayamayacakları için benznle evi yakmışlar. Adli tıp raporunda çocuğun ciğerlerinde karbonmonoksit çıkmış. Bu da çocuğun hayattayken eve atılıp, canlı canlı yakıldığının ispatı."

Editör: TE Bilişim