Tek yumurta ikizleri, anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakılmış, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet orumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınmıştı.

"EVLADINI ÇOK GÜZEL YETİŞTİRDİLER"

Nebioğlu, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan haberlere isyan ederek; "Yeter ya! bizi konuşup durmayın sayın magazin kanalları. Dede diyen, baba diyen insanları gösterin! Biz Metin Akpınar ailesine özgürce ne baba diyebildik, ne dede diyebildik. Ayrıca 35 seneyi bildiğini de şahitlerle kanıtlayacağız!" demiş ve şöyle devam etmişti:"Onun planlarını hissetmek için yanımda olmasına gerek yok! Ben onu senelerce uzaktan okudum, izledim. Ben yapılan hataları düzeltsin diye, Allah katında affedilmesi için uğraştım. İyi ki yapmışsın Metin Akpınar, evladını çok güzel yetiştirdiler."

654377e286b245156cf45618

"DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BABACIĞIM"

Duygu Nebioğlu, son olarak Instagram sayfasının hikayeler bölümünden 82 yaşına basan usta oyuncu Metin Akpınar'ın doğum gününü kutladı.

Sosyal medyada Gaga Bulut olarak tanınan Bulut Altuğ tutuklandı Sosyal medyada Gaga Bulut olarak tanınan Bulut Altuğ tutuklandı

IMG_5210

Editör: Melike Merve Kayar