Bir zamanlar doğum fotoğrafçılığı yapan Dilan Polat’ın sosyal medya fenomenliğiyle başlayan ünü yakın zamanda adeta bir patroniçeye dönüşmüştü. Kısa sürede büyük bir servetin sahibi olan Polat çifti ve yakınları aşırı harcamaları ve lüks yaşantılarıyla dikkatleri üzerlerine çekmişti.

65435bc286b24a6508bf36fa

SORUŞTURMA AÇILDI

Polat ailesinin servetinin yasa dışı yollarla edinildiğine dair haberler gündeme bomba gibi düşmüş; Dilan Polat ve eşi Engin Polat hakkında kara para aklama iddiasıyla soruşturma başlatılmıştı.Polis, Polat çiftini dün gece yarısı Çekmeköy'deki evlerinden gözaltına almıştı.

ESKİDEN DEMET AKALIN'LA ÇALIŞTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Eskiden mütevazı bir hayat yaşayan ve doğum fotoğrafçılığı yapan Dilan Polat'ın bir dönem Demet Akalın ile de çalıştığı ortaya çıktı.

"Hiç estetiğim" yok diyen Bensu Soral'ın yıllar önceki hali görenleri şaşkına çevirdi! "Hiç estetiğim" yok diyen Bensu Soral'ın yıllar önceki hali görenleri şaşkına çevirdi!

s-0d9031a9a7987bdd20027c1bcb42a837d2c93b13

"DİLAN BÖYLE BİR KIZ DEĞİLDİ"

Demet ve Jess'le Gel Konuşalım'da dikkat çeken açıklamalar yapan Akalın "Esra Balamir getirmişti bana Dilan Polat'ı. Fotoğraflar çekmesi için. Gülşen'e götürmüştüm onun oğlunun fotoğraflarını çeksin diye. Bizim sahne fotoğraflarımızı çekerdi, eşiyle gelirdi. Dilan böyle bir kız değildi" dedi.Ünlü isim açıklamasında "Sonra birtakım şeyleri hissettiğim için uzaklaştım. Benimle ve Hira'yla dalga geçen videolar yaptı, benim için orada bitti. Sabah onu o halde izleyince inan üzüldüm!" cümlelerine yer verdi.

ANNESİ HESAPLARI KARIŞTIRMIŞ"

Bir dönem Dilan Polat'ın videosunun altına Demet Akalın'ın kızı Hira'nın hesabından, "enerciii bu kızdan nefretcii" yorumu yapılınca Dilan Polat, "Annesi hesapları karıştırmış küçük çocuk nefretçiii diyecek kadar nefret duygusunu bilmiyordur sanırım. Enerci Hiracım enerci" ifadelerini kullanmıştı.

65435bd186b24a6508bf36fc