Survivor'da Ünlüler Takımı'nda yarışan Mert Öcal, yapılan SMS oylamaları sonucunda 19 Mayıs tarihinde adaya veda etmişti. Dominik Cumhuriyeti'nden dönen Mert Öcal, Magazinbuarada.net kameralarına takıldı. 

Muhabirlerin kameraların ışığından rahatsız olan Öcal, "Kamera ışıklarına alışık değiliz, ay ışığına alıştık" diyerek güldürdü. 

"3 gündür İstanbul'dayım, İstanbul baya bir değişmiş, ben de alışmaya çalışıyorum" diyen Mert Öcal, "Nerde maske takılıp nerede takılmadığını öğreniyorum. Herkes burada kötü bir süreç yaşamış. Umarım kısa sürede atlatırız" diyen Öcal, özlediği yemekleri açıkladı.

Survivor'da uzun süre ev yemekleri yiyemeyen Öcal, Türk mutfağını özlediğini, sarma ve dolma yemeğini özlediğini açıkladı. Mert Öcal, "Annem geldiğimde hazırlamıştı, güzel bir aile yemeği yedik" dedi. 

"SİZİN BİLMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ DE BİLİYORUM"

Survivor'da 11 kilo verdiğini açıklayan Mert Öcal, elenmesinin ardından kilo aldığını söyledi. Muhabirlerimiz Mert Öcal'a Nisa ve Sercan hakkında çıkan aşk iddialarını, ses kayıtlarını sordu. 

Ünlülerden yeni köpek yasası teklifine tepki yağdı! Ünlülerden yeni köpek yasası teklifine tepki yağdı!

Mert Öcal, "Sercan-Nisa olayını yakından biliyorum hatta sizin bilmediğiniz şeyleri de biliyorum ama söylemem doğru olmaz tabi. Survivor’u izleyin her şey açığa kavuşacak" dedi. 

"FAVORİM CEMAL CAN"

Adada yakın olduğu kişileri ve favorileri sorulan Öcal, "Ben orada kendi takımım olan ünlüler takımıyla iyiydim ama hepsi elendi. Bir tek Sercanl'la Elif kaldı. Karşı takımdan da favorim Cemal Can. Tabi ki hak eden kazasın." dedi. 

"YENİ PROJELER VAR"

"Yeni projeler var Acun abi ile sürekli konuşuyoruz ama daha kesin birşey yok yeni geldim çünkü İstanbul'a diyen Öcal sözlerini şöyle sürdürdü: "Güzel bir tatile çıkacağım. Temmuz sonu gibi yeni projelere bakacağız o zamana kadar Survivor da bitmiş olur."

Editör: TE Bilişim